Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A luat cineva un prestige si a primit 300eur dar este o reducere de la Dacia nu de la dealer.

    Acum e posibil pentru SL Plus sa nu existe si sa fie doar pt Prestige.

    panselin4 daca esti din Bucuresti si ai nevoie de o masina pentru rabla te pot ajuta eu, am o masina care sta degeaba.
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • A inceput a 2-a sarja din programul Rabla?
      Keep walking...

      Comment


      • Din August
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Mai sunt tichete, stiti ceva?
          Keep walking...

          Comment


          • Da, mai sunt, vineri a dat comanda un prieten.

            Comment


            • Indiferent de programul rabla 300 euro se da tot timpul de la Dacia pentru toti clientii fideli, la mine a luat nevasta clienta fidea !
              Last edited by george.sce; 16 September 2019, 15:30.

              Comment


              • Cred ca nu este nici o reducere de 300 de euro nici pentru fideli nici pentru ceilalti. Cred ca pe factura apare acea reducere. Eu am luat 5 buc tehroad si reducerea comerciala a fost la fiecare de 600 lei.

                Comment


                • Reducerea e teoretica.
                  Caz concret ....un coleg vorbea cu agentul de vanzari....că la pretul final, care include ce au discutat primeste o reducere de 300e.
                  După reducerea de 300e masina a ramas la pretul afisat pe site dacia, conform dotarilor solicitate.
                  Logan 0.9 TCe 2018

                  Comment


                  • Sau pur si simplu reducerea este valabila doar pentru masinile aflate pe stoc. Spun asta pentru ca am vazut la iesirea din Bucuresti spre Urziceni parcul auto al reprezentantei arhiplin, mai aveau putin si le puneau una peste alta.

                    Comment


                    • Eu am sunat la 3 reprezentante din 3 județe si am primit acelasi raspuns:prețul final cat este pe site dacia.ro , plus aproximativ 100 de euro covorase si pachetul legislativ.

                      Comment


                      • la cele de pe stoc mi s-a spus ca exista o reducere suplimentara de 300euro pe langa cea de 300 euro oferita. E drept persoana cu care am mers a cumparat un Prestige si vorbim de acum 2-3 saptamani este o posibilitate ca oferta sa fie doar la modelele dotate sau poate oferta...nu mai este.

                        Dar mare grija cu cele de pe stoc, prin iulie am fost la Dacoserv sa imi schimb distributia si erau masini produse in 12/2018 acolo. Eu nu as lua o masina de pe stoc fara o reducere extrem de mare sau macar as cere data fabricatiei sa imi fie adusa la cunostinta exact.

                        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                        Comment


                        • Se ofilesc sau care este problema daca stau 3-4 luni la dealer?

                          Comment


                          • Va salut , am cateva intrebari pentru voi . Saptamana viitoare trebuie sa imi ridic de la un dealer din București masina noua . Astazi ei mi-au transmis oferta de RCA pe mail , dar nu este asa avantajoasă. Am vb la un alt broker si mi-a oferit cateva variante mult mai bune pt rca. Dupa ce le-am transmis la dealer , au dat-o cotita ca e regula de la politie ca rca sa fie emis de dealer, si ca daca vin cu rca din alta parte ma trimite la politie dupa numere rosii. Cand am negociat cu ei mi s-au oferit numere rosii de catre ei gratuit.
                            va intreb, chiar asa e practica? Ca daca ma obligă asa, Luni dimineata ii reclam la Dacia!
                            Va multumesc.

                            Comment


                            • Pai, e abuziv oricum ar da-o..
                              Singurul sambure de adevar e ca nu poti pleca cu masina fara RCA.
                              Deci, tu iti faci RCA unde vrei, la broker, doar pe baza seriei de sasiu, ulterior polita se modifica cu numarul de inmatriculare al masinii.
                              Eu asa am facut, stiam ziua cand voi ridica masina, si am mers cu polita RCA in buzunar.
                              Numere rosii dau la toata lumea (pe 3 luni) si stiu ca nu e gratis, face parte din pachetul legislativ pe care il platesti.
                              Vezi sa LE REPETI sa iti puna benzina sa ajungi la primul peco, ar trebui sa puna vreo 5 litri..dar mai uita..poti sa il iei pe Dorel care preda masina cu tine pana la prima benzinarie.
                              Eu am acceptat o oferta buna la dealer la Casco Gold, cu 50%, oferta era valabila doar pana la plecarea cu masina din curtea dealerului.
                              In rest, drumuri usoare si sa te bucuri de noua trasurica!

                              Comment


                              • rimaru Ce motor are masina? Norma de poluare este Euro 6d-temp?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google