Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar cand incepe programul rabla?
    ai dat avans pentru masina

    Comment


    • Gratiela, ametita de la Mediu, a zis ca Rabla incepe pana pe 5 Aprilie.

      Dar nici vorba de asa ceva.

      Comment


      • Cu itp sau fără...cine mai stie cum o sa fie pana la urma...romania..

        Comment


        • Anul asta e tot fara ITP, au hotarat asta saptamana trecuta.

          Comment


          • Nu se știe nimic încă cu rabla,deși peste tot e anunțat 5 Aprilie.
            Am de ridicat mașina din showroom,dar aștept să o duc pe a mea la rabla... Cei de la Dacia(Brașov) nu știu nimic,pe ei nu i-a anunțat nimeni despre 5 Aprilie sau altă dată pentru rabla. Incredibil

            Legat de navigație,dacă o să-ți meargă să-ți pui waze-ul pe navigația luată la acest TechRoad o să-mi dau cu pumnii-n cap Pentru o diferență de 2 luni,eu nu o să am asta.Singura chestie ce mi se pare "must have" la o navigație/mașină nouă în 2019,fiind și ea o Dacia de buget.
            Last edited by benny13; 7 April 2019, 11:08.

            Comment


            • Stiu ca de prin noiembrie au inceput sa livreze masini cu apple car play si android auto. Nu ar trebui sa ai probleme.

              Comment


              • Doamne ajuta,sper sa ai dreptate

                Comment


                • Originally posted by panselin4 View Post
                  Am inteles ca varianta acesta, techroad, prevestește sfârșitul actualei generații de logan 2, urmând în curând logan 3 si sandero 3
                  Unii scriau pe aici ca Logan 3 s-ar lansa ori in 2019 ori in 2020...

                  VIORE_L Eu am platit avansul, altfel nu puteam rezerva caroseria si nu incepea sa curga termenul. Daca nu dai avansul nu te baga nimeni in seama. Cel putin cand faci comanda. Daca masina este pe stoc (deja fabricata) cred ca difera cumva procedura dar tot trebuie sa dai un avans... Cele care erau in stoc cand am dat eu comanda, erau din 2018 si aveau acelasi pret ca una noua deci nu merita. Plus ca erau Prestige-uri fara camera si fara volan de piele. Separat daca vrei sa le pui costa dublu spre triplu prin comanda de la dacia si nu prea merita...

                  benny13 am inteles de la colegi ca se poate lega telefonul la Media Nav prin cablu, doar asa ... si cu ajutorul android auto sa rulezi waze pe Media Nav.

                  ciprs Apple Car play si android auto direct din ea sau tot prin telefon? Nu sunt foarte familiarizat....

                  Comment


                  • Originally posted by panselin4 View Post
                    Am inteles ca varianta acesta, techroad, prevestește sfârșitul actualei generații de logan 2, urmând în curând logan 3 si sandero 3
                    Nu cred ca are mare legatura. Seria limitata TechRoad a fost lansata inclusiv pe Duster ph 3 care a aparut la sfarsitul anului 2017 (livrarile au inceput in 2018) si sigur nu o sa fie inlocuit in curand. Totusi este adevarat ca la sfarsitul unui ciclu de productie apar tot felul de serii limitate la preturi avantajoase tocmai pentru a revigora vanzarile si ai face pe cei care asteapta noul model sa cumpere o astfel de serie limitata.

                    Comment


                    • Se pare ca Rabla 2019 incepe de maine: https://adevarul.ro/locale/targoviste/progr...1e6b/index.html

                      Comment


                      • Nu știu cât de adevarat este. Pe mine nu m-a sunat nimeni de la Dacia + ca mi-a asigurat ca o sa ma dune cât mai repede posibil ca sa am timp sa dau gpl-ul jos.

                        Comment


                        • Gratiela a confirmat azi: "Le spun tuturor românilor că de vineri, din data de 12 (aprilie, n.r.), se pot deja înscrie în Programele Rabla Clasic şi Rabla Plus. " sursa: agerpres.ro

                          Comment


                          • Sa trăiești !

                            o sa iau și eu legătura cu Dealer ul Dacia și revin cu info.

                            Comment


                            • Lu gratiela tre sa multumesti

                              Comment


                              • Am fost anunțat de dealer ca de vineri începe programul...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google