Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by abc View Post

    Adica motorul de 0.9 nu mai este disponibil prin Rabla. Iar SL Prestige are doar acest motor pentru cei pasionati de benzinare.
    Doar 0,9 plus.

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

    Comment


    • Asta cu Logan Plus este o oferta comerciala si da, Logan Plus are cel mai bun raport dotari minime - pret. Daca 0.9 Plus merge prin Rabla, atunci merge orice nivel de echipare cu motor de 0.9. Anul trecut se putea cumpara orice nivel de echipare prin Rabla. Reclama era pentru Plus 1.0 dar puteai comanda Acces 1.0 fara AC sau Laureate.

      Comment


      • Originally posted by abc View Post
        Anul trecut se putea cumpara orice nivel de echipare prin Rabla. Reclama era pentru Plus 1.0 dar puteai comanda Acces 1.0 fara AC sau Laureate.
        Salut, ai fost tu personal la reprezentanta si ti-au zis ca poti comanda Acces sau Laureate? Eu am fost, am si cumparat un SL Plus prin Rabla iar la discutii mi-au spus ca nu se mai putea comanda deloc Acces sau Laureate("deci nu mai exista dacia fara AC" asa au zis, desi pe site erau variantele).

        Comment


        • Da, vezi postul 5913.

          Comment


          • Originally posted by abc View Post
            Pe 30 ianuarie am intrebat la Dacoserv Militari Bucuresti daca se pot face comenzi pentru Logan nivel de echipare de baza
            30 ianuarie 2019 sau 2018?

            Comment


            • 2019 dar mi-au spus ca intotdeauna s-au facut comenzi pentru modelele prezentate pe site. Termenul de livrare poate sa difere destul de mult functie de nivelul de echipare. Au existat si disfunctionalitati dar s-au rezolvat. Mi-au dat exemplu (intamplator stiam si eu) Duster ph3 lansat la sfarsitul anului 2017 si prezentat pe site cu motor de 1.6. Cei care au facut comenzi au primit initial un termen de livrare de cateva luni dupa care li s-a spus ca sunt probleme cu omologarea si termenul de livrare este necunoscut dar ca cine doreste poate alege un alt motor. Ulterior chiar au scos motorul de 1.6 de pe site. Dupa cateva luni cand s-a rezolvat definitiv cu omologarea au reintrodus pe site motorizarea de 1.6 iar cei care aveau deja comenzi facute la sfarsitul anului precedent si au avut rabdare, nu au intrat in panica din cauza incertitudinii, si-au putut ridica masina. Probleme sunt dar se rezolva cu calm si incredere.

              Comment


              • Dacia va prezenta luna viitoare, la Geneva, o nouă versiune pentru mai multe modele. Noua versiune Dacia va fi superioară celor ca Prestige și Stepway, va avea culoarea ta preferată și va fi la un preț competitiv.
                Dacia a pregătit pentru clienții săi din Europa o nouă versiune, care va fi disponibilă, în sfârșit, pe toate modelele, inclusiv pe cele utilitare.
                Noua versiune va fi prezentată publicului pe 7 martie, la Salonul Auto de la Geneva, dar va fi o ediție limitată, pe care
                Renault
                – Dacia au numit-o Techroad.
                https://playtech.ro/2019/dacia-versiune-noua-pret/
                Duster Techroad
                TCe 130 18.900 euro
                TCe 150 19.400 euro
                Blue dCi 115 19.750 euro
                Blue dCi 115 4×4 21.750 euro
                Lodgy Techroad 5 locuri 7 locuri
                TCe 130 15.650 euro 16.250 euro
                Blue dCi 115 17.500 euro 18.100 euro
                Last edited by aris86; 22 February 2019, 12:31.

                Comment


                • Dokker Techroad
                  TCe 130 15.450 euro
                  Blue dCi 95 16.900 euro
                  Logan MCV Techroad
                  TCe 90 14.010 euro
                  TCe 90 Easy-R 14.610 euro
                  Blue dCi 95 15.910 euro

                  Comment


                  • Deja Dacia joaca in liga celor cu preturi mari, poate e timpul de 4stele.

                    Comment


                    • Dacia Logan Plus 1.0 SCE, la doar 6990 eur prin Rabla 2019.
                      Au scumpit constant carutzele astia. Anu` trecut prin iunie era in jur de 6500 prin rabla.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by aris86 View Post
                        Deja Dacia joaca in liga celor cu preturi mari, poate e timpul de 4stele.
                        Sanderica al tau are deja 4 stele din 2013. Poate ai vrut sa spui 5 stele dar asta sigur nu se va intampla niciodata!
                        Last edited by DannyMC; 22 February 2019, 19:30.

                        Comment


                        • Originally posted by jonnie007 View Post
                          Dacia Logan Plus 1.0 SCE, la doar 6990 eur prin Rabla 2019.
                          Au scumpit constant carutzele astia. Anu` trecut prin iunie era in jur de 6500 prin rabla.
                          citeste parerile inainte de a comanda 1.0Sce.. nu recomand

                          „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                          Comment


                          • Asa cum spuneau vreo cativa useri undeva pe forum ...Nicio Dacie NU merita mai mult de 10-12000 euro(maxim).Si ce daca e Techroad ...niste capace cu insertii rosii , o cusatura de alta culoare decat tapiteria ,4 camere in loc de una si alte cateva ciudatenii mai mult sau mai putin utile nu fac din ea o masina de 15-20000 de euro(nici chiar pt motorizarile de top de TCe 150 sau Blue dCi 115 4×4

                            Comment


                            • Originally posted by DannyMC View Post

                              Sanderica al tau are deja 4 stele din 2013. Poate ai vrut sa spui 5 stele dar asta sigur nu se va intampla niciodata!
                              Doar sandero are 4 stele, restul au 3 stele. 5 e clar ca nu are șanse, de aia nici nu am pomenit.

                              Comment


                              • Clio va fi primul model al grupului care va oferi motoare hibrid E-Tech.

                                Nu o sa dureze mult si o sa apara si in gama dacia motorizarile hibride, cu siguranță pe noua gamă dacia care va apărea în septembrie la salonul de la frankfurt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google