Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danLaza View Post
    panselin4 și eu folosesc medianavul pentru ceea ce a fost conceput (construit) muzica și navigație. Am calatorit aproape toată Austria și intotdeauna am ajuns la destinație. Anul trecut am fost in Grecia pe o insulă pe niște drumuri uitate de lume și întotdeauna am ajuns la destinație. Eu am deblocato și am pus ultimele hărți găsite pe internet.
    Un lucru fain si pe care l folosesc foarte des, este conexiunea bluethoot ,si pentru conversații, si mai ales pentru redare audio de pe you tube

    Comment


    • Cu Android pur poți descarca hărți offline...
      ​​

      Comment


      • Salut tuturor,

        de cateva zile ma gandesc sa instalez camera marsarier (stepway 2016, 1.5dci, medianav evolution 2) si am gasit urmatoarea interfata pe ebay.de.

        Intrebarea mea este legata de firul gri (REV): unde/cum la ce se conecteaza acest fir?

        Multumesc pentru rabdare.




        interfata medianav.jpg

        Comment


        • Salut tuturor,

          de cateva zile ma gandesc sa instalez camera marsarier (stepway 2016, 1.5dci, medianav evolution 2) si am gasit urmatoarea interfata pe ebay.de.

          Intrebarea mea este legata de firul gri (REV): unde/cum la ce se conecteaza acest fir?

          Multumesc pentru rabdare.




          interfata medianav.jpg

          Comment


          • Salut tuturor,

            de cateva zile ma gandesc sa instalez camera marsarier (stepway 2016, 1.5dci, medianav evolution 2) si am gasit urmatoarea interfata pe ebay.de.

            Intrebarea mea este legata de firul gri (REV): unde/cum la ce se conecteaza acest fir?

            Multumesc pentru rabdare.




            interfata medianav.jpg

            Comment


            • Salut tuturor,

              de cateva zile ma gandesc sa instalez camera marsarier (stepway 2016, 1.5dci, medianav evolution 2) si am gasit urmatoarea interfata pe ebay.de.

              Intrebarea mea este legata de firul gri (REV): unde/cum la ce se conecteaza acest fir?

              Multumesc pentru rabdare. interfata medianav.jpg

              Comment


              • Originally posted by Silviu View Post
                Nu e deloc atractiv pretul pe piata "neoficiala" :-), cel putin inca.
                cum o gasim pe piata "neoficiala"?
                care e pretul?
                cum ne asiguram ca, cumparam ce trebuie?

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by danLaza View Post
                  panselin4 și eu folosesc medianavul pentru ceea ce a fost conceput (construit) muzica și navigație. Am calatorit aproape toată Austria și intotdeauna am ajuns la destinație. Anul trecut am fost in Grecia pe o insulă pe niște drumuri uitate de lume și întotdeauna am ajuns la destinație. Eu am deblocato și am pus ultimele hărți găsite pe internet.
                  Pe mine anul trecut, tot in Grecia, m-a bagart pe coclauri. Imi gasea aceleasi nume de orase dar in alte provincii. Norocul meu ca mai fusesem de cateva ori prin zona, dar nah, am vrut sa testez hartile ca imi arata corect.

                  In schimb pe Romania nu am avut probleme.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • Deci nu stiu efectiv ce am setat aiurea sau nu am setat pe acolo, dar repet, harta Greciei m-a dezamagit teribil asta vara.

                    *versiunea Medianav este 9.1.3 sau ceva de genul cu toate hartile incluse, mai putin Portugalia din cate imi amintesc...
                    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                    Comment


                    • Nu ești singurul dezamăgit

                      Comment


                      • La mine n-a gasit orașul Slatina! (oraș resedinta de județ) care nu a aparut de ieri pe azi când am cautat o adresa si am rămas pur si simplu fara cuvinte. Am gasit adresa cu ajutorul coordonatele Gps ...aveam o parere mult mai buna despre Gps dar se pare că nu este chiar atât de grozav

                        Comment


                        • Eu am hartile puse de Bogdan de pe forum, si nu am avut probleme in Grecia sau Albania. Ce imi arata telefonul cu Google maps, imi arata si navigatia masinii. De fapt la intoarcere nici nu am mai pus telefonul, si m-am bazat pe navigatie. Eu sunt multumit.

                          Comment


                          • Ce vină are GPS-ul (Medianav sau standalone) că proprietarul nu actualizat hărțile (2018Q3) și/sau nu știe să-l seteze (ex drum cu taxă = drumuri ce au nevoie de rovignetă) ?
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Lasa că și eu am hărțile (2018Q3) și sunt străzi și sensuri giratorii din Cluj, apărute de câțiva ani buni, de care habar nu are.

                              Comment


                              • Nu stiu ce au făcut colegii in Grecia dar faptul ca nu are în baza de date ditamai orașul din România nu are scuză indiferent de versiunea de hartă oricât de veche ar fi...ori este un bug în soft sau harta nu este completa n-am idee dar este inacceptabil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google