Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CE versiune de soft ai acum?
    Sti cum sa pui fișierele ptr 6.0.4.
    Daca da îți dau eu tot ptr 6.0.4

    Comment


    • Sincer nu stiu cum sa le pun.
      M-a ajutat cineva de aici ca să pun hartile dar navinera oricum spart Nu vreau sa fac vreo tampenie sa nu mai am camera activa..

      Comment


      • sebibv daca găsești pe cineva care se pricepe îmi spui și eu îți voi trimite toate folderele ptr 6.0.4

        Comment


        • Pot sa confirm 100% ca ultimul update de la menavrus este absolut superb.acum funcționează și navitel,internet sharing de pe telefon pe Medianav ssmd. Pot sa vad inclusiv opțiunile de trafic, meteo etc. Mulțumesc Bogdan pentru suport.
          Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

          Comment


          • A aparut ultima varianta la menavrus, nu mai este cea beta?

            Comment


            • @dan: multumesc, o sa tin minte.

              Comment


              • Originally posted by Silviu View Post
                Verificati daca MediaNav are drept de Contact Sharing activ. Daca nu sincronizeaza contactele am observat ca nu afiseaza tot timpul numele ci doar numarul de telefon.
                Screenshot_20190305-171201.png

                Vrei sa vezi faza faina?
                Am dezactivat optiunea si acum functioneaza corect pe ceas. Sa vedem daca se rezolva si pe medianav la fel....

                Comment


                • Mda... Acum pe medianav afiseaza contractele dar nu mai am acces la istoricul apelurilor.
                  Trebuie sa îmi fac timp sa ma joc cu el.

                  Comment


                  • Originally posted by aris86 View Post
                    A aparut ultima varianta la menavrus, nu mai este cea beta?
                    Da, a apărut varianta finala. Pentru total comande ți apăsat lung pe core player și se schimba butonul. Deasemenea și cu acea navigatie în rusa.
                    Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                    Comment


                    • Eu am un zte 310 sau 320.sunt compatibile cu mirror screening?

                      Comment


                      • De la Android 4.x.x în sus poți avea MirrorScreen

                        Pentru Medianav ai doar 4103 beta, dar e destul de stabil.
                        Pnetru Medianav EVO ai 9103 care e tot beta, dar la fel de stabil.

                        7ways e în rusă, se schimbă în 3 secunde în RO
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Multumesc. Daca ma mai enerveaza o singura data navigatia, incerc si eu...asta e...300 de lei e o suma decenta pentur munca lor (zic eu).

                          Comment


                          • Salutare,

                            Am un Media Nav versiunea 9.1.1. Cum pot sa activez redare fisiere video?
                            Se poate face din meniul navigatie sau este nevoie de tester sau ceva de genul?

                            Comment



                            • Vezi postul 2, dar doar pentru versiunea 9.1.3.
                              Citește cu atenție, faci backup la sistemul original cu ce găsești acolo.

                              Comment


                              • nycku586 ATENTIE MARE prima data sa faci back-up la StorageCard și StorageCard 4 și apoi te pui pe "bricolat" la medianav.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google