Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O fi 5.2.8. Dar din greșeală a scris 5.2.7.

    Comment


    • Silviu medianav 1 incepe de la versiunea 1.x.x și se oprește la 4.1.0. Medianav evolution incepe cu 5.2.8 și se oprește la 9.1.3. . Deci poți ajunge pe cale oficiala la ultima versiune (e posibil sa treci prin mai multe instalări a unor versiuni intermediare până ajungi la 9.1.3)

      Comment


      • MediaNav Evo stiu ce plata de versiuni are, din acest motiv am spus ca nu e Evo (5.2.7).
        I have no special talent. I am only passionately curious.

        Comment


        • Sa ști că e evoluțion. Medianav 1 se oprește la versiunea 4.1.0 ,deci în concluzie tu ai evolution. Fati o amprenta și apoi intra în Dacia navi extras și ai să vezi la ce versiune te aduce.

          Comment


          • Va salut domnilor. Cine îmi poate spune și mie dacă se pot activa liniile de parcare la MediaNav-ul simplu din prima generatie. Am montat o cameră de marsarier și nu afișază liniile de control la parcare. Mi s-a spus ca nu suporta MediaNav-ul Ms.

            Comment


            • Se poate,dar,trebuie sa le activezi din micom manager sau cu "scula" celor de la reprezentanta.

              Comment


              • Versiuni de soft

                Gen1 de la 1.1.3 la 4.1.0 aka Medianav

                Gen 2 de la 5.2.7 și 7.0.5 aka Medianav EVOlution

                Gen 3 de la 8.0.5 la 9.1.3 aka Medianav EVOlution

                Gen4 de la 1.0.0.0 în sus aka Medianav EVOlution cu AndroidAuto

                Pe oficial, via amprentă & toolbox nu vei trece niciodată de la gen2 la gen3

                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Greșit, eu pe medianavul meu încă mai am versiunea 6.0.4 ,am facut amprenta și pe Dacia navi extras mi-a dat versiunea 9.1.3 . Încă nu am adus-o la 9.1.3 dar intenționez să o fac.

                  Comment


                  • Tabelul pus de mine e pentru Medianav-uri virgine (soft original nealterat de niciun gunoi), eventual cu Menavrus, în acel caz nu poți trece de la gen2 la gen3.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Posibil sa fie real ceea ce ai scris tu,dar eu îți spun ceea ce am făcut eu. Medianav evolution incepe cu 5.2.7 și se termină cu 9.1.3. Afirm asta după câteva sute de pagini parcurse pe siteuri franceze în legătura cu medianav și softuri pentru ele.

                      Comment


                      • EVO lution începe de la 5.2.7 și nu se termină, doar schimbă generația. Acum că niște neinițiați/neinformați fac același ghiveci gen Duster II (incorect) vs Duster ph3 (corect) sau Medianav EVO vs Medianav EVO2 nu e problema mea.

                        Să vă văd la Medianav gen 4,5.

                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • are cineva idee dece cu amprenta facuta dupa un medianav 8.1.5 (sau ceva de genu) nu il recunoaste toolbox sa pot face update?

                          Comment


                          • Ai mai multe licențe, elimina cate una pe rand cu toolbox unleashed, DAR sa o păstrezi pe cea originala (sper ca știi care e!)
                            Dacă nu știi care e, urca amprenta aici și te ajut.

                            Comment


                            • Si totusi, generatia cu Carplay/AA cand apare si pentru muritorii de rand care vor sa faca un upgrade? Nu gasesc nicaieri pe site-uri autohtone de vandut chestii

                              Comment


                              • Cred ca deocamdată doar la Dacia găsești.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google