Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor, la multi ani si un an mai bun va doresc!
    Vreau sa va intreb in legatura cu MEDIANAV 2019, am cateva nelamuriri:
    1. Nu am gasit cum sa setez apel in asteptare, apleurile se resping automat ceea ce este destul de neplacut;
    2. Uneori cand inchid apelul se aude asa un "Bum in toate cele 4 boxe", nu inteleg nici acest aspect, de ce nu reia media frumos fara sa faca acest sunet.
    Ati intampinat aceelasi probleme?

    Comment


    • La partea cu BOOM am inteles ca se rezolva dupa update soft. Verifica daca exista la versiunea ta de MEDIANAV.
      Apel in asteptare nu cred ca stie.

      Comment


      • Boom face si la mine. Cum se face update la soft?
        Last edited by Stormy; 12 January 2021, 22:15.

        Comment


        • Originally posted by dangun03 View Post
          La partea cu BOOM am inteles ca se rezolva dupa update soft. Verifica daca exista la versiunea ta de MEDIANAV.
          Apel in asteptare nu cred ca stie.
          Salut,
          I-am facut odata update de soft, voi incerca zilele urmatoare sa ii fac a 2-a oara.
          Ciudat este ca nu mereu se aude, dar si cand se aude ))

          Comment


          • Asa face si la mine. Bine, eu am o versiune mai veche de MEDIANAV si nu i-am facut update intentionat pt ca am activat cateva functii neoficial si nu am vrut sa ma mai leg la cap. Am observat ca de exemplu nu face la prima convorbire, dar daca mai vorbesc din nou fara sa fac pauza intre convorbiri (in sensul de a oprii motorul mai mult de 30 sec) pocneste destul de puternic. M-am obisnuit si mi-a intrat in reflex inainte de a inchide convorbirea sa dau sonorul la minim. Nu se mai aude asa puternic in cazul acesta, sau chiar deloc.

            Comment


            • gasesc undeva harta RO mai noua decat HERE_2020.Q2 ?

              Comment


              • A aparut iGO R3 HERE [Navteq] 2020(Q3) Europe, dar nu este full (nu are Map, etc), se asteapta Q4, multumirile merg catre cei care ofera aceste harti si celorlalti: Cserobi, Asd255, X6, Neek,....,datorita lor avem si noi ultimele harti aparute . Toata stima si tot respectul pentru toti acestia!

                Comment


                • Torrent cu "POI , Speedcams, Buildings " dar si acestea incomplete pe gpszone sau , pe gpsforum unde "quartzo" la "aduce " primul.

                  Comment


                  • De aceea am pus ”....” (si mai sunt inca vreo doi pe cele doua forumuri) si am scris ca nu este full, fara map, etc. (are doar 1.2 GB) este una de „”tranzitie”, pana la urma se dovedeste ceea ce s-a scris anul trecut, vor ”ramane” doar doua release pe an.

                    Comment


                    • Are cineva fisierul pt update MN2 EVO la 9.1.4 ? Stiu ca nu este o versiune oficiala, dar are niste lucruri interesante.
                      (in caz ca e o versiune stabila si sigura)

                      Comment


                      • Salutare. Îmi puteți recomanda o navigație buna pentru Logan Sedan, an 2019? Mulțumesc și o seara buna.

                        Comment


                        • Singura schimbare vizibilă este faptul că în Android auto Waze ul nu își mai pierde semnalul GPS
                          You do not have permission to view this gallery.
                          This gallery has 1 photos.

                          Comment


                          • Asa cum ne asteptam (#5602 si #5604) au aparut si hartile 2020.Q4 full
                            Magnet: magnet:?xt=urn:btih:4DB5E468385CDE8125CCB2298E7928 C460DA9234
                            Absolut toate multumirile merg catre Cserrobi.
                            Last edited by Gil26; 20 March 2021, 10:56.

                            Comment


                            • Mulțumim ambilor

                              Comment


                              • Pentru cine doreste si hartile TomTom 2020-Q2 (eu folosesc si MapChanger din SkinCarbone, comparativ cu Here au si plusuri dar si minusuri, insa se pot pune si separat).
                                Magnetul:magnet:?xt=urn:btih:5uztfwe746oiflgst3566gcczh52ji io
                                Multumirile merg catre cei care le-au urcat.
                                Si licenta in arhiva atasata. Drumuri bune!

                                PS: stergeti spatiul din magnet ...
                                2ji(spatiu)io (cumva nu il pot edita)
                                Attached Files
                                Last edited by Gil26; 21 March 2021, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google