Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gil26 View Post
    Au aparut si hartile Here 2021 Q2, instalat, testat pe RO si sunt OK.
    Drumuri bune!
    Nu am vazut licenta, sa inteleg ca merge cu cea veche? Ms

    Comment


    • In al doilea magnet se afla si licenta.

      Comment


      • Dacă e "tratată" navigația, nu ai nevoie de licenta.

        Comment


        • Asa este, si eu am folosit unele release cu licentele vechi (pana au aparut si cele noi), dar daca exista desigur ca se poate si sa se foloseasca, pentru cine doreste atasat licenta.

          PS: referitor la ”deblocare” tin sa multumesc din nou unui coleg de forum care acum cativa ani a oferit o metoda (printre primii) chiar foarte eleganta cu un executabil, nu voi uita niciodata ajutorul primit atunci.
          Attached Files

          Comment


          • multumim Gil26 !
            (deocamdata RO, restul pe stick, in cotiera, la nevoie )
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.

            Comment


            • Asa este, hartile cand am achizitionat masina erau mai ”micute”, ex doar Romania.fbl avea 19.3 Mb acum are 25.3, si eu tin restul celor mai importante pe stick in torpedou (pe langa TomTom pt MapChanger, cateva utilitare, etc.), dar Medianavul 9.1.3 ”tratat” isi face deocamdata bine treaba, sunt multumit de el, cand\daca va fi ”depasit” il voi inlocui cu unul mai ”potent” (insa pentru unul care ani buni a circulat cu hartile tiparite in torpedou este OK).
              PS: acum se gasesc si descarcari cu hartile 2021 Q2 complete (si cu Building, etc.) dar eu oricum nu le folosesc.
              Drumuri bune!

              Comment


              • Gil26 poti pune te rog un link cu hartile 2021 Q2 pentru igo?
                Originally posted by Gil26 View Post
                PS: acum se gasesc si descarcari cu hartile 2021 Q2 complete (si cu Building, etc.) dar eu oricum nu le folosesc.
                Multumesc av-32296.jpg
                Last edited by pistritu; 18 October 2021, 07:00.

                Comment


                • baieti...sunt eu cu vaca sau linkurile magnet nu mai functioneaza?

                  Comment


                  • Inca un magnet si cu building, etc. functional (verificat chiar acum): magnet:?xt=urn:btih:g34awagowjp342dy3yax24bte3vyda hc
                    (insa hartile fds nu sunt necesare, nu sunt pentru sistemele de navigatie Medianav)

                    Sau magnet verificat: magnet:?xt=urn:btih:212E72B9F22D1DA808FE2CC11CE5C2 F6571C7EA4

                    Ori : magnet:?xt=urn:btih:815C196BAE87137DBB15EDEAF8DB86 474C12EFD4
                    Last edited by Gil26; 22 October 2021, 00:15.

                    Comment


                    • Pentru cine doreste harti TomTom 2021 Q2 magnet:
                      magnet:?xt=urn:btih:B6A9BD30CD16CBFCF066EBB4BAA9BF EE885FB614
                      Absolut toate multumirile merg catre cei care le-au urcat, atasat si licenta.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Intre 9BF si EE88 nu este pauza.
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • Corect, in magneti nu sunt spatii lipsa, scuze (tot graba bat-o vina) , multumesc mult pentru observatie.
                          (nu pot acum dar ca sa "repar" greseala voi urca hartile mai uzuale plus ce lipseste din acel magnet)

                          Comment


                          • Dragi colegi, am nevoie de un pic, sau mai mult, ajutor. Am cumparat o navigatie aftermarket si vreau sa inlocuiesc radio, pe care il am pe masina. Cablurile pe care le am in cutie, sunt potrivite, trebuie sa caut altele, se potrivesc la mufe? Am adaugat poze. Multumesc anticipat.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Am avut și eu una la fel,nu am avut nevoie de alt cablu,a fost plugandplay.

                              Comment


                              • Din pacate nu se potriveste la mufe, eu am pe masina modelul asta, cu trei mufe, una cu 24 pini, una cu cu 14, cred, si una cu 8 pini. Cred ca imi trebuie un adaptor comenzi volan. Am gasit cateva oferte dar nu stiu daca sunt bune si se potrivesc:
                                http://www.audioshop-magazin.ro/come...ter-lodgy.html
                                sau
                                https://www.be-loud.ro/produse/Integ...dero-CTSDC002/
                                La a doua oferta parca mufa mufa pentru 25 pini pare cam mica.
                                Vreo idee?
                                Modelul de player pe care l-am cumparat este CAR VISION DD-A01, are interfata comenzi volan.
                                Attached Files
                                Last edited by ugabrielu; 24 December 2021, 18:56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google