Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @meticulosul
    Unde naiba e situată garnitura aia?

    Comment


    • Originally posted by Luciano2 View Post
      @meticulosul

      Unde naiba e situat garnitura aia?


      Da afara bucata aia de plastic si o cei gasi,daca mai este acolo,la mine din cauza deteriorarii nu mai era decat o bucata mica

      Comment


      • La care bucată de plastic de referi? ( pe pozele de la Amiralul?)

        Comment


        • Originally posted by Luciano2 View Post
          La care bucat de plastic de referi? ( pe pozele de la Amiralul?)


          Da,la acele poze

          Comment


          • Pai care e bucata de plastic?

            Comment


            • Hai lasa lucrurile asa...nici cu desen cred ca nu intelegi

              Comment


              • tu te referi la suportul farului ăla negru?

                Comment


                • Din cate vad o multime de probleme diverse, am avut diverse modele de dacia si la toate nu al intalnit nimica din ca au patit colegii la modelul 2, in curand ridic si eu masina si am sa-i fac o inspectie amanuntita sa vedem daca su perseverat si eliminat ceva din ce s-a sesizat pe forum. Am ocazia sa fac casco la masina la ridicare, este o promotie la dacia cu 50% achitare polita din partea lor in primul an, nu am avut casco pana acuma la nici o masina indiferent de vechime, nu am avut nici evenimente, se merita daca are franciza, scade in timp/
                  multumesc si scuze daca sunt off topic.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Luciano2 vizioneaza clipul lui Streulea si o sa inteloegi perfect de unde este problema cu apa la acel aerator.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • @prometheus
                      Mulţumesc..acum am văzut unde e ăla ascuns şi habar n-aveam că există aşa ceva. Eu am crezut că poza e făcută în portbagaj -vedere spre spatele stopului(deşi nu prea seamănă e adevărat),. "Meticulosul" habar n-are să explice...sunt sigur că majoritatea nu ştiu de existenţa acelui aerator..dacă n-au văzut vreodată maşina cu bara demontată.
                      Last edited by Luciano2; 23 September 2017, 11:36.

                      Comment


                      • Originally posted by meticulosul View Post
                        Hai lasa lucrurile asa...nici cu desen cred ca nu intelegi
                        nu este frumos cum reactionezi, daca tot ai dat o explicatie e bine sa o si finalizezi. Ca sa dai bucata aia de plastic trebuie sa dai bara jos, iar sub bara se gaseste o protectie de plastic neagra nituita peste acel aerator de plastic, nu este chiar asa usor precum zici tu, dar ma rog.
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • 4300 km, motor 1.0 Sce
                          Oare de ce a scazut asa antigelul?

                          Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Salut! Si la mine la fel a fost a scazut, probabil se aeriseste instalatia dupa ce faci cativa km.

                            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by ten View Post
                              nu este frumos cum reactionezi, daca tot ai dat o explicatie e bine sa o si finalizezi. Ca sa dai bucata aia de plastic trebuie sa dai bara jos, iar sub bara se gaseste o protectie de plastic neagra nituita peste acel aerator de plastic, nu este chiar asa usor precum zici tu, dar ma rog.


                              Stimate domn,ceea ce spune-ti este pe logan 2,la cel din 2010 nu este si se poate ajunge la el si daca dai capitonajul la o parte din portbagaj,eu asa am facut

                              Comment


                              • [QUOTE=mirceammd;1774499]4300 km, motor 1.0 Sce
                                Oare de ce a scazut asa antigelul?[/IMG]

                                Esti sigur ca nu a fost asa de la inceput? La mine este mai jos si asa a venit masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google