Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @M.FLORIN: Ingenioasă şi varianta ta!

    Comment


    • Originally posted by jonnie007 View Post
      ce are asa special acest cheder?
      Atenueaza zgomotul si limiteaza cantitatea de praf din masina.

      Comment


      • Sau asa, ca tot ramane cheder de la capota
        Attached Files
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Ceva cod si pret pentru kitul de plastic stepway?

          Exista aparatorile de plastic pentru oalele rotilor din spate ? Am intrebat la reprezentanta si nu prea m-am facut inteles...

          Comment


          • Kitul de stepway e scump si se prinde cu cleme de ceva gauri din tabla, care la sandero normal nu exista.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Plecand de la cel mai recent Tutorial al lu 'nenea Cristi ... oare la noi nu se gaseste asa ceva?
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Florine, de ce nu ti-o confectionezi singur?
                sigpic

                Comment


                • Ma gandeam si la varianta asta, insa inainte de a ma apuca de bricolat zic sa vedem daca nu cumva a aparut ceva gata facut.
                  Oricum din cate mi s-a tot transmis mocheta pentru logan 1 nu se potriveste si la logan 2 ...
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Nu se potriveste, cumpara tu mocheta , masoara si taie.....o sa se potriveasca sigur )
                    sigpic

                    Comment


                    • Cat ati dat si de unde pe covorasele pentru Logan2/Sandero2/Stepway2? (ca ma gandesc ca sunt identice) Din ce am cautat pe internet preturile sunt pe la 110-120 lei. Exista si mai ieftine de atat? N-am apucat sa merg prin magazinele din oras sa vad ce si la ce pret gasesc. Multumesc!
                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment


                      • Covorasele nu sunt identice, Loganul fiind mai lung in partea din spate.Eu am dat 100 lei pe ele(pt Sandero). Le-am cumparat de aici.

                        Comment


                        • Cele originale Dacia au acelas cod si pentru Logan si pentru Sandero numai ca la Sandero trebuie sa faci o decupatura la locul indicat de ei.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by epuru View Post
                            Cat ati dat si de unde pe covorasele pentru Logan2/Sandero2/Stepway2? (ca ma gandesc ca sunt identice) Din ce am cautat pe internet preturile sunt pe la 110-120 lei. Exista si mai ieftine de atat? N-am apucat sa merg prin magazinele din oras sa vad ce si la ce pret gasesc. Multumesc!
                            Îi ai pe cei de la Rimi SRL chiar la tine în oraş.

                            Comment


                            • Originally posted by epuru View Post
                              Cat ati dat si de unde pe covorasele pentru Logan2/Sandero2/Stepway2? (ca ma gandesc ca sunt identice) Din ce am cautat pe internet preturile sunt pe la 110-120 lei. Exista si mai ieftine de atat? N-am apucat sa merg prin magazinele din oras sa vad ce si la ce pret gasesc. Multumesc!
                              parerea mea e ca mai bine iei din astea tavita. isi fac treaba cel mai bine. mai ales iarna si pe noroaie. si iti livreaza acasa, din cate stiu.
                              Descopera gama de covorase auto din cauciuc tip tavita de la MB95! ✓ Produse fabricate in Polonia ✓ Standard de calitate ISO 9001

                              Comment


                              • Inca un + pentru covorasele de la MB95, am si eu pe a mea si se potrivesc perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google