Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parerea mea, si acum sa nu sariti cu totii, eu unu gasesc nici o problema atat de grava la ac manual, cei drept cel automat este mult mai confortabil si practic, stiu ce inseamna ci automat ca la servici am asa ceva, da nu am nici o problema legat de cel manual
    cei drept ar arata mai fain pe masina unul automat

    Comment


    • Nici eu nu am nici cea mai mica problema cu ac normal, dar daca se poate pune automat, de ce nu?

      Comment


      • Ca sa fiu sincer si cel ce echipeaza Logan aniversar este cel mai ieftin posibil.
        Pana si pe vechiul Symbol avea un displai unde setai temperatura, era full digital.
        sigpic

        Comment


        • daca setezi temperatura deja e clima, nu ac.
          Last edited by B997NDL; 19 June 2014, 21:45.

          Comment


          • Parca totusi e altceva.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • (3) Protectii prag Inox 8201468752, priceless(momentan)
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Originally posted by Archangel80 View Post
                In Brazilia Logan 2 vine cu motorizarea de 1,6 16v. Acum noi nu ne putem compara cu ei, a 7a putere economica a lumii.
                1,6 8v, adica cam generatie ce aveam eu pe megane din 96, insa optimizat pentru etanol
                RTFM

                Comment


                • @stoicanu Ai indicator cu leduri intre (1) si (2)
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Da da stiu ca si pe Clio 4 este la fel .
                    sigpic

                    Comment


                    • Dupa ce am montat chederele suplimetare de Duster pe usa am zis sa incerc ceva si la usile din spate cu materialul ramas.
                      Se pare ca nu e rau deloc dar nu am finalizat lucrarea din lipsa materiei prime.
                      Astept un nou transport.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • De unde ai luat chederele pe care le-ai pus la usile din spate si la ce pret?

                        Comment


                        • Asa arata cu usa inchisa.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                            De unde ai luat chederele pe care le-ai pus la usile din spate si la ce pret?
                            Sunt la fel ca cele din fata numai ca trebuie sa ii rupi o buza mica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am inteles. Ma gandeam ca ai cumparat un cheder care e dintr-o bucata si are mai multi metri. Ideal in spate ar fi sa pui un singur cheder, nu mai multe chedere pe care sa le imbini cu banza izolatoare.

                              Comment


                              • fix la treaba asta m-am gandit sa fac si eu, da inca nu am avut timp.
                                si cred ca mai merge pus si jos pe prag, sau pe usa, ca sa nu se mai murdareasca pragul

                                aaaa, era sa uit, azi cand am fost la reprezentata am vazut ca au schimbat fluturasii aia cu care se prind deflectoarele de aer din fata rotii spate, au pus unele metalice mai mari in diametru metalice, am vazut ca la fel se gasesc si pe sub masina prin unele locuri
                                Last edited by NadgobSuiram; 20 June 2014, 12:13. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google