Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Unde ai gasit aparatoare de noroi?
    Last edited by 77sky; 9 June 2013, 16:55.

    Comment


    • #32
      Si le-a cumparat si montat la Dacia ... adica sunt cele originale ... la asta s-a referit mai sus.

      ... au inceput sa mai apara si cate ceva accesorii pentru noul logan - pana acum am gasit tavita portbagaj la 142 ron ... nu mi se pare mult dar nici nu mai stiu exact cat costa cea originala.
      Last edited by M.FLORIN; 9 June 2013, 16:12. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • #33
        La dacia gasesti multe accesorii.
        Aveau si bandouri pentru usi.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by stoicanu View Post
          La dacia gasesti multe accesorii.
          Aveau si bandouri pentru usi.
          Atunci cand ai montat aparatorile de noroi a trebuit sa fie decupate?
          Eu stiu ca sunt facute pentru toate modele si se adapteaza prin decupare
          Si cat costa?

          Comment


          • #35
            Au fost decupate si sunt pentru toate modele.
            A costat aprox 260 ron fata -spate, sunt la fel , fara manopera.

            Dupa mine sunt ok.
            Au elasticitatea care ii trebuie si scrie Dacia pe ele.
            Last edited by stoicanu; 11 June 2013, 08:22. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #36
              pai costa 300 ron cu montaj, m-am interesat azi.

              personal nu ma incanta ca scrie Dacia pe ele, trebuie sa...apere de noroi

              Comment


              • #37
                Eu pe ale mele au dat 200 lei cu tot cu montaj (impropriu spus ca am "dat" - le-am primit pe un voucher dat de vocea clientului) ... deci probabil ca difera de la o reprezentanta la alta - partea de manopera cel putin. Stiu ca doar aparatoarele de noroi costau undeva la 85 lei setul de doua bucati.
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • #38
                  oricum mi se pare f scump sa dai 300 ron pt 4 bucati de cauciuc 10 / 10 cm.

                  pana si presurile de interior din cauciuc costa 160 ron setul, in conditiile in care gasesti la 75 ron set aftermarket cam in toate magazinele mari.

                  am mai vazut si alte comment-uri in care spune lumea ca daca tot iei ceva, ia sa fie original ca merita efortul, dar daca tragi linie pt costul final ajungi destul de departe fata de costul initial al masinii - taxe, asigurari, accesorii etc

                  ce ma amuza este ca ei vin cu oferte in "sprijinul" clientului gen dacia casco, ar fi mai ieftina decat pe piata, ca sa te faca dupa la accesorii, revizii etc...

                  Comment


                  • #39
                    Nu te obliga nimeni sa iei accesorii de la ei.
                    Eu am luat pentru ca sunt alta calitate decat cele din targ.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      in sfirsit am reusit si eu sa intru in posesia noului logan 2 tce 90 ca cel a-l lui stoican. comandat in februarie ieri pe 12 iunie l-am ridicat. a facut c-am mult pina la bruxell.fata de vechiul meu 1.4mpi este o diferenta vizibila.am citit aici ca unii dintre voi au primit masina fara acel mic spoiler la bara fata si fara presuri roti. vad ca la mine le are .

                      Comment


                      • #41
                        pai deh ... masina vanduta la bruxelles ... la noi in Romania nu a primit nimeni acel spoiler fata sau aparatorile de noroi din fabrica. Toate astea pentru noi cei din romanica sunt considerate optionale. ... sau ma rog accesorii optionale
                        Bafta cu masina si sa te plimbe sanatos.
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by costin_aph View Post
                          in sfirsit am reusit si eu sa intru in posesia noului logan 2 tce 90 ca cel a-l lui stoican. comandat in februarie ieri pe 12 iunie l-am ridicat. a facut c-am mult pina la bruxell.fata de vechiul meu 1.4mpi este o diferenta vizibila.am citit aici ca unii dintre voi au primit masina fara acel mic spoiler la bara fata si fara presuri roti. vad ca la mine le are .
                          Felicitari.
                          Asteptam poze cu accesoriile tale .
                          sigpic

                          Comment


                          • #43








                            Logan 2
                            Last edited by costin_aph; 14 June 2013, 17:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              Eu nu reusesc sa vad pozele tale.
                              Poate le schimbi formatul sau imi spui si mie in ce format sunt.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                @costin_aph
                                Incearca sa folosesti "gestiunea atasamentelor" pentru a incarca pozele. ... din pacate nu reusim sa le vedem asa cum le-ai postat tu ...
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google