Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna seara dragi utilizatori de logan II,
    Nu stiu daca inca cineva a postat ceva despre incalzirea in scaune la noul model de logan, recunosc ca nu am citit tot threat-ul pana la capat, dar va anunt ca am achizitionat un set de incalzire in scaune saptamana trecuta si in sfarsit am reusit sa le montez inainte de "gerurile" asa anuntate. Le utilizez de cateva zile bune si se comporta spre surprinderea mea foarte bine. Pentru cei interesati le pot furniza mai multe detalii. Cat despre alte accesorii pentru acest model pot spune ca am mai achizitionat un kit de portbagaj auto tip bara si bine inteles un set de covorase care se potrivesc atat pentru sofer la pini de ancorare cat si pentru pasagerii spate si mai ales in special pe partea de consola centrala spate.

    Comment


    • Salutare Adrian si bine ai venit. Sunt convins ca ai sa gasesti o gramada de lucruri interesante pe aici.
      ... nu o sa te certam asa de primul post dar uite AICI spre exemplu cum si-au mai montat unii dintre colegi incalzire in scaune la noul logan.
      Mai avem cate ceva si AICI
      Bafta.
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Salut!
        Azi dimineata am primit telefon de la Vocea Clientului( numar privat ) prin care am fost informat ca Dacia va face un gest comercial si imi va monta acel deflector de aer.M-a intrebat la ce service doresc sa mi-l monteze.
        Cererea mea este in curs de prelucrare si ma vor suna ei cand e gata.

        Comment


        • Originally posted by Crs. Sandel View Post
          Salut!
          Azi dimineata am primit telefon de la Vocea Clientului( numar privat ) prin care am fost informat ca Dacia va face un gest comercial si imi va monta acel deflector de aer.M-a intrebat la ce service doresc sa mi-l monteze.
          Cererea mea este in curs de prelucrare si ma vor suna ei cand e gata.
          Felicitari. Ai vazut ca insistentele dau roade!. Ai grija sa iti puna si deflectoarele alea de la roti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MihaiiahiM View Post
            Felicitari. Ai vazut ca insistentele dau roade!. Ai grija sa iti puna si deflectoarele alea de la roti.
            Luni, le-am trimis un mail mai "tupeist", iar marti m-a sunat de 2 ori un nr. privat, dar nu am raspuns( nu raspund la numere private).Au mai insistat azi si am raspuns.O sa le zic. Ms!

            Comment


            • O veste buna ... Situl oficial GLEDRING anunta ca a lansat covorase cauciuc pentru logan 2013. Sa vedem cand vor ajunge si la noi.

              Avem CEVA si pentru dacia logan 2 mcv.
              Last edited by M.FLORIN; 30 November 2013, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Foarte multumim!
                De cand astept tavita de MCV...

                Comment


                • Originally posted by M.FLORIN View Post
                  O veste buna ... Situl oficial GLEDRING anunta ca a lansat covorase cauciuc pentru logan 2013. Sa vedem cand vor ajunge si la noi.
                  Hmm... inseamna m-am grabit cand le-am luat pe cele de sandero. Sunt curios daca este o deosebire la covorasele din fata. Cele din spate clar vor fi putin mai lungi.
                  "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                  "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                  Comment


                  • Aia e. In ianuarie vor fi disponibile si in romania.

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Azi au sosit si barile mele transversale si am reusit sa le si montez , nu e mare inginerie.
                      Cost 450ron
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Si merita banii .... parca ar mai trebui ....cel putin 2 bare de-a lungul masinii ... ca sa poti cara si un sac de ceva .... nu numai baghete ... bare lungi ....adica dea lungul masinii ... oricum pretul e pret :P

                        Comment


                        • Astea sunt baza , poti adapta ori ce..
                          Dupa mine merita toti bani , se vede caliatea numai cand le ti in mana.
                          Sunt si marci gen Thule care au caliate dar nu stiu daca fac pentru L2.
                          P.S. Nu se potrivesc de la Logan 1.
                          sigpic

                          Comment


                          • Arata chiar bine barele astea originale.
                            Auzi ... da "turcismele" nu ti-au ajuns?
                            P.S. Ce camare folosesti? ... si eu caut asa ceva dar nu sunt hotarat ce sa cumpar. As vrea ceva care sa stea cat mai fixa pe prindere si de preferat sa o pot da jos cat mai repede.
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Turcismele sunt in Istambul, trebuie sa ma duc sa le aduc eu personal pentru ca daca le trimite colet in romania mai placeste in 50% din valoare si tva si o gramada. Turcia nu este in UE.
                              Legat de camera este o chinezarie de 120 ron care isi face treaba de 1 an de zile..
                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare!
                                Revin cu noi informatii privind montarea acelui deflector de aer.Am fost azi la service, persoana de contact data de Vocea Clientului nu stia despre ce este vorba. A introdus datele masinii in calculator si si-a dat seama despre ce este vorba.Mi-a zis ca nu il au pe stoc, este data comanda pentru el, astept sa ma anunte cand soseste.Va fi montat gratuit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google