Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 35 ron stg+dr
    sigpic

    Comment


    • @stoicanu: pot sa-ti comand si eu de pe eBay, dar problema e cam asa: tu-mi trimiti banii in cont, mie imi ia banii eBay acum si produsul ajunge din china in 2...10 saptamani. Realist, nu povesti de 4-5 days...
      Adica ma suni saptamanal, din ce in ce mai suparat, sa ma intrebi daca te-am uitat sau incerc sa-ti dau teapa. Si cam de asta evit sa cumpar ceva de pe eBay pentru alte persoane. Si sunt sigur ca nu-s singurul. Ca altfel deranj nu prea e - totul e online, coletul vine acasa (mai nou), la fel si tu ca sa-l ridici.

      Comment


      • Pai decat deloc e bine si 10 saptamani.
        Nu gasesti asa ceva in romania cu toate ca sunt osram
        sigpic

        Comment


        • Nu e greu sa-ti faci cont, e vorba de 5 minute si cu paypal e destul de sigura treaba. Fiind china, tre sa mergi sa platesti vama la un oficiu postal prin pantelimon etc.
          Dar alea sunt drluri galbene sau becuri de proiector de ceata?
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Becuri proiector ceata.
            Mai noi vama se plateste direct la domiciliu.
            Chiar nu se gasesc in europa , pana la urma sunt Germane.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ciprian_burca View Post
              Buna ziua,

              Caut si eu o plasa verticala pentru portbagaj. Pe dacia merchadising se vinde cu 120 lei cee ce mi se pare cam exagerat. Stie cineva de unde pot achizitiona una after-market.

              Multumesc.
              Poti sa arunci un ochi si aici.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • presuri logan II

                Originally posted by M.FLORIN View Post
                Se zice ca in ianuarie ... dar deocamdata nimic concret. Eu am plasata comanda deja, asteptam sa vedem cand ajung la noi.
                au aparut presurile de logan II special croite
                au pret intre 128 si 135 lei _cel putin asa sunt in Craiova si sunt super calitative
                si tavi portbagaj la 74 lei
                a gasit cineva aparatori noroi pt 2013 after market?

                Originally posted by stoicanu View Post
                Azi am primit si cele 2 aparatori de noroi care vin in fata.
                de unde ati cumparat aparatorile de noroi
                si cat au costat
                au si de spate
                Last edited by nitusararu; 25 January 2014, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Aparatorile de noroi vin in fata roti nu in spatele ei.
                  Pe spate vine din fabrica cu acele aparatori care vin in fata roti.
                  Sunt pe cod de origine si se gasesc la ori ce reprezentanta numai sa stie sa caute.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by stoicanu View Post
                    Aparatorile de noroi vin in fata roti nu in spatele ei.
                    Pe spate vine din fabrica cu acele aparatori care vin in fata roti.
                    Sunt pe cod de origine si se gasesc la ori ce reprezentanta numai sa stie sa caute.
                    nu ma refeream la cele care vin in standard
                    vorbeam despre aparatori de noroi clasice care vin montate in spatele rotilor fata si spate

                    Comment


                    • Pai asta a fost motivul pentru care am fost mai explicit ca sa se inteleaga ca cea ce am cumparat eu nu sunt cele la care te referi tu.
                      Sortzurile de care spui tu le-am luat tot din reprezentanta si am platit cam 150 ron cu montaj .
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare! Ia uitati ce am gasit!:-)

                        Blogger este un instrument de publicare a blogurilor oferit de Google prin care să vă faceți gândurile cunoscute cu ușurință. Blogger facilitează postarea textelor, a fotografiilor și a videoclipurilor pe blogul dvs. personal sau pe blogul de echipă.

                        Comment


                        • Arata foarte bine acele faruri cu lupa, dar sa aveti grija la calitatea luminii dupa, eu conduc un Nissan Qashqai de la firma si are lupa la faruri, dar lumini mai proaste ca la masina asta nu avea nici Trabantu si nu va exagerez cu nimic, sunt sub orice critica. Si nu este vorba de reglaj sau altceva, le-am reglat si am mers cu mai multe Qashqai-uri fiindca avem mai multe, e jale.

                          Comment


                          • Originally posted by Tommy94 View Post
                            Salutare! Ia uitati ce am gasit!:-)

                            http://upgradefaruri.blogspot.ro/sea.../Logan%202?m=0
                            Masina de acolo e a colegului budaipmihai ... sa detaliaza el mai multe daca breti.

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Ieri am dat un avans la un magazin cunoscut din Timisoara sa comande bi xenon H4 ( cele din poze). Mi-au placut pentru ca au protectia aia nichelata in fata si in sus, deci nu trebuia lupa sa poata fi montat.Plus ca dadeau foarte bine pe far zic eu.

                              Dupa ce tipu de la vanzari ma asigura ca se pot monta pe Logan, am vrut programare in service-ul lor pentru montaj. Surpriza, seful de service a zis ca nu se pune sa le monteze pentru ca nu garanteaza in caz de problema. Ce sa cred.... oricum nu le-am mai luat.

                              Pana la urma pe noul logan a montat cineva xenon?
                              Attached Files
                              Last edited by gutu1; 29 January 2014, 22:28.

                              Comment


                              • Da, mi-am montat eu... functioneaza perfect

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google