Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai codul pe imagine
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by bogdan_cj View Post
      Atunci poti pune o poza si cu cele de pe spate cum le-ai facut? Pentru ca tot m-au aburit aia din service ca cele de pe spate asa vor sta pentru ca acel carenaj din spate nu e drept si nu se poate ca ele sa fie drepte.

      Mersi anticipat.

      Nu trebuie sa ti cont de carenaj care vine curbat in interieor , trebuie sa stai in spatele masinii si acel sortz trebuie sa fie paralel cu pamantul.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Ai codul pe imagine
        Acest reper se achizitioneaza odata cu cotiera originala sau nu?

        Comment


        • Daca cumperi cotiera de la colegii de pe forum, ai in pachet si acel tunel median.

          Comment


          • Se poate achizitiona și fără cotieră.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • de unde pot cumpăra ornamentul "tunel" ce vine peste frâna de mână.?
              __________________

              Comment


              • ...cred ca te poate ajuta userul "cosmin_uau"
                ...contacteaza-l pe "mp" , ai sanse mari sa te rezolve.

                Comment


                • pt a monta bandourile originale de logan 2, trebuiesc date gauri in portiere sau se prind cu banda adeziva? cine a montat are idee? cred ca ar fi bune la protectia portierelor
                  am vazut pe configuratorul de la dacia, ca laureat are acum aceste bandouri, plus partea de jos a barii din spate -neagra

                  Comment


                  • Bandourile alea se lipesc cu banda dublu adeziva. Doar pentru SL10 se dau si gauri pentru prinderea lor.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Configuratorul Dacia e în pom momentan.

                      Ștergătoarele de parbriz la x52 au 50cm(pasager) și 55cm(șofer). La x90 aveau ambele 51cm.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • apai bandourile alea sunt glumite. ajuta maxim la pietricele. Pe mine ma interesau cele de pe mijloc, anti loviri cu usa in usa ta. Acum am configurat si eu ca m-ai facut curios si am observat ca au scumpit stepway-ul cu 200 de ieuro. Daca in schimb pentur banii aia au bagat calculatorul ala de mers eco, si media-navul de pe renault, ma oftic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pilifida View Post
                          Daca in schimb pentur banii aia au bagat calculatorul ala de mers eco, si media-navul de pe renault, ma oftic
                          Nu cred că este cazul să te oftici, "maximizarea profitului" este expresia la modă pentru toate organizaţiile.

                          Comment


                          • Originally posted by aris86 View Post
                            Citat:
                            Original a fost postat de aris86 Vezi Post
                            Covorase gledring folosesc si eu. Sunt foarte comfortabile, fata de la cele de la dealer, pe care am platit acelasi pret, fiind bune doar de aruncat. Le-am cumparat de la un magazin din Timisoara. De la ei am mai luat tavita portbagaj si huse.
                            erata: confortabile
                            Salutare tuturor si bine v-am gasit!!! Tocmai am devenit proprietar de logan 2013 1,5 dci 90 cp!

                            aris86 daca se poate rog PM cu numele magazinului din Timisoara, poate mai gasesc covorase gledring. Sau daca stie cineva unde as putea sa gasesc in Timisoara!!!
                            Multumesc anticipat!

                            Comment


                            • În Timişoara mai este şi firma RIMI.
                              Să te poarte sănătos pe oriunde!

                              Comment


                              • Gasesti si la emag covorase


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Am gasit si liku



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by stoicanu; 1 November 2014, 11:55. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google