Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Remus77 View Post
    Salutare tuturor si bine v-am gasit!!! Tocmai am devenit proprietar de logan 2013 1,5 dci 90 cp!

    aris86 daca se poate rog PM cu numele magazinului din Timisoara, poate mai gasesc covorase gledring. Sau daca stie cineva unde as putea sa gasesc in Timisoara!!!
    Multumesc anticipat!


    Sa o stapanesti sanatos, sa te bucuri de masina si sa faci multi km fara incidente.
    Last edited by aris86; 1 November 2014, 18:41. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Salut baieti! Caut de la cineva sa cumpar o emblema dCi (modelul nou) si autocolantul negru pentru stalpi pentru Sandero. Ma poate ajuta cineva?

      Comment


      • Multumesc Ampt, stoicanu si aris86 pentru indrumari si urari! Asemenea si voua
        Am comandat covorasele....sper sa fie cele din poza (emag) cu acoperire pe zona de odihna a piciorului la sofer!

        Comment


        • Am comandat eu de la emag si corespund perfect.Sunt exact ca in imagini.

          Comment


          • @Remus77 ... Sunt exact asa cum sunt in poza. Insa ca protectie a mochetei, din partea mea, primesc un 7 din 10. Cele care protejeaza cu adevarat mocheta ar fi acestea.
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Mda, sunt mai bune, acum 1 an de zile nu am gasit astfel de covorase.

              Comment


              • http://wwwhttp://www.loganclub.ro/fo...1&d=1402843789

                aceste covoare le am gasit in momentul achizitionarii masinii, acopera destul de bine mocheta, si au si marginea inaltata,
                covorasele prezentate de florin sunt cu maximul de protectie,imi pare rau cand am dat vechiul logan, ca l am dat cu covoarele de cauciuc, avea o protectie de cauciuc intre locurile din spate, pe zona mediana inaltata, aceea era foarte buna la masina aceasta , cred ca s ar fi potrivit,asa trebuie sa confectionez eu ceva de protectie
                Last edited by panselin4; 2 November 2014, 11:18.

                Comment



                • Gasesc si eu in Bucuresti aceste cllipsuri??
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • Pentru tunel median m-am gandit la solutia aceasta http://rimi.ro/presuri-covorase-cauc...ian-spate.html
                    mai ales ca vine iarna in curand.

                    Sau acesta.

                    Dpdv financiar ies mai castigat cu cel din Bucuresti, dar la estetic mi se pare mai ok cel din Timisoara.
                    Last edited by aris86; 2 November 2014, 11:34. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • deci exista protectie din cauciuc si pt acea zona, e ok si asa, poate voi cumpara si eu ceva in genul

                      aveti idee de un pret pt deflectoare de aer fata , si manopera la service ,si daca merg montate fara acea prelungire neagra de la bara fata?
                      si aceeasi intrebare pt conducte de aer pt pasagerii spate, si daca se pot monta in service
                      Last edited by panselin4; 3 November 2014, 00:15. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Mi-au sosiy covorasele comandate
                        Cele din fata sunt foarte bune dar cele din spate sunt mai scurte decat cele de origine
                        sigpic

                        Comment


                        • Da, asa este. Dar avantajul este ca au margini ridicate comparativ cu cele de origine.

                          Comment


                          • @stoicanu ... pana la urma de care ti-ai comandat?

                            -------
                            Acest post a fost scris folosind telefonul din dotare. Nu este limba chineza ... asa scriu eu, mai "codat" :-D
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Alea de la Gledring
                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare,
                                Vine cineva de pe forum covorase textile de logan, aparatori de noroi si deflectoare de aer ? Noi si originale ma intereseaza, plata ramburs la curier

                                Daca vinde cineva * ( nu am de vanzare, vreau sa cumpar )
                                Last edited by GuGu21; 5 November 2014, 16:26. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google