Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am de la vechiul logan un set de bare de plafon cumparate din norauto,pe care le am montat doar de vreo 2 ori , si care erau perfecte pt logan ( chiar si scria pe ele ca se potrivesc)
    sunt diferite fata de barele de origine de logan 1 sau de logan 2
    uitandu ma la locasul pe care il are loganul 2 pt montajul barelor,imi face impresia ca se vor potrivi foarte bine acele bare, voi face o proba , si daca merge voi face poze si voi posta aici- dar din pacate asta va fi cam peste o luna, cand voi ajunge pe acasa

    Comment


    • Din cate au zis cei de la Dacia nu prea s-ar potrivi.
      Cred ca are alta inclinatie plafonul.
      Dar merita incercat.
      sigpic

      Comment


      • voi incerca sa le montez daca tot le am pe acasa, plus sa stiu daca trebuie sa achizitionez alte bare de plafon sau nu
        sistemul de prindere este reglabil, asa ca nu ar fi vreo problema alta inclinatie a plafonului
        cei de la dacia zic ca barele de la ei, cele de origine, de la loganul 1 nu se pupa cu loganul 2, dar nu au de unde sa stie despre alte bare de plafon, plus este in interesul lor sa vanda accesoriile din noua gama

        Comment


        • Mie mi-au spus ca au incercat sa puna si nu s-au potrivit.
          Astept sa imi dai de veste.
          Eu am cumparat de origine dar vreau sa stiu asa pentru cultura generala.
          P.S.
          Recomand acele bari de origine, am pus pe ele 150kg fara probleme cu toate ca ei recombda maxim 50kg pe una singura.
          sigpic

          Comment


          • Salutare,

            Stie careva cam care este pretul unei inchideri centralizate la dealerii Dacia?
            La achizitia unui Logan Acces (chel) din experienta voastra stiti sa ofere dealerul inchidere cenrralizata gratuit?Achizitia s-ar face cu cash.

            O seara frumoasa!

            Comment


            • 300 de lei ...asta toamna cand am intrebat. insa cei de la vocea clientului zic ca e modificare constructiva si se pierde garantia pe partile la care se mestereste!
              Keep walking...

              Comment


              • La dacia, pierzi garantia la orice modificare facuta, pana si la o zgarietura ai pierdut garantia la tabla, care sunt din pacate inevitabile.

                Comment


                • Nu numai la Dacia se intapla lucru asta
                  sigpic

                  Comment


                  • Si daca pui o cantatoare pe acces...pierzi garantia! deci "liniste" !
                    Keep walking...

                    Comment


                    • daca montezi lautarii in service dacia nu pierzi nicio garantie
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • pai asta am intrebat la vocea clientului...si mi-au zis ca pierd garantia! am intrebat de 3 ori! tanti...montez la reprez dacia...nu domne` ca pierzi garantia! wtf!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • La ce pierzi garantia?
                          Ori cum ai garantie la inchidere separat data de reprezentanta care a montat inchiderea.
                          E obligatorie cel putin 1 an.
                          sigpic

                          Comment


                          • la tot ce are legatura cu acordeonul/inchiderea centralizata, cabluri, draci, laci...fet\e de usi...etc! crapa maneru de la usa...adio garantie..
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Salut am luat un set aparatori noroi vreau sa le pun pe un sandero si nu stiu cum vine ,a montat cineva acasa?

                              Comment


                              • salut vezi ca,a postat( cauta in primele pagini) colegul Torq.un manual cu instructiunii de montaj pentru aparatori

                                p.s.

                                foloseste, functia cautare "8201235609-dacia-indice-e"
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google