Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le-am luat eu... Joi dimineata le-am comandat, vineri la amiaza le-am primit... tavita si covorase.

    Comment


    • Poti sa pui cateva poze cu presurile pe masina?
      Merci.

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Masina vine dupa data de 8 octombrie... agentul asta imi scoate peri albi... Prima data 30 septembrie mi-a zis, de aceea am si luat presurile.

        Comment


        • Ok ... pai atunci asteptare usoara si sa te bucuri de ea.
          Te asteptam la my ride cu tot cu pozele de la covorase.
          Bafta.
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Multumesc...

            Comment


            • tavita de portbagaj de logan 1 se potriveste la logan 2? nu o fi mai mare cea de logan 1 si sa nu incapa in loganul 2?
              Keep walking...

              Comment


              • Nu se potriveste... are alte dimensiuni.

                Comment


                • pai care e mai mare? cel de logan 1 intra in logan 2?
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Ti-a raspuns si florin pe postul 736 la el la My Ryde in 13 septembrie Asta de logan 2 e mai scurta si mai lata decit cea de logan 1 si ca o completare este diferita ca forma la coltul din dreapta fata de coltul din stinga... stinga mai retras decit in dreapta.. Apropos, maine sarbatoresti?

                    Comment


                    • Salutare.

                      Ma intereseaza cateva accesorii pt logan 2. Am scris un mail dealer-ului si am primit urmatoarele preturi:

                      - bare portbagaj=417 Ron
                      - carlig remorcare= 730 Ron , cablaj 7 pini = 470 Ron
                      - deflectoare aer usi fata=187 Ron

                      Preturile la carligul de remorcare si barele de portbagaj mi se par cam mari. Nu a aparut nimic compatibil? Stie cineva ceva?

                      Am uitat sa intreb de jante, stie cineva cat costa o janta de tabla de origine? Se potrivesc si cele de logan 1?

                      Multumesc.

                      Comment


                      • Originally posted by alinlucian View Post
                        Apropos, maine sarbatoresti?
                        Cred ca e panicat, ca daca nu o aduce maine acasa.

                        Comment


                        • Am cautat Lucica unde mi-a raspuns Florin si sa de`a dracu de am gasit! si am dat comanda de covorase si parca as lua si tava ca sa nu vina separat si sa ma duc in gaura la curier!
                          Asa sper...maine sa imi dea sareta astia de la dealer...dar nu imi fac mari sperante ca sunt in stare de orice! Inca nu sunt lamurit de ce isi pun adaos la nr rosii! jepcareala pe fata!

                          Sandele ideea e ca am nevoie de masina...din 2 am ramas cu zero! si e aiurea rau! si cu frigu asta!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Ai dreptate jonnie, e frig calumea. Poate ti-o dau maine, trebuia sa mai suni si tu asa la 3-4 zile.

                            Comment


                            • I-am tot pistonat! tarla mamii lor!
                              Deci cum ziceam...praduiesc tava de pe loganul ph2 ce l-am maritat...si sa iau tava de logan 2 ca sa nu jigaresc sufrageria! :P
                              Sa vad ce o fi de covorase...am avut tot de la ei pt loganul ph2 si au fost foarte in regula!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Unde ai dat comanda de covorase?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google