Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la rimi Timisoara! nu avea sens sa mai astept in alta parte...mai ales cu noroaiele astea! 120+23curier
    Keep walking...

    Comment


    • Carligul original si instalatia 7 fire cu modul . Roata de rezerva (tabla) are ET40.
      Last edited by t0rquemada; 3 October 2013, 00:22.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • azi am pus covorasele si tava de portbagaj pe "sareta"! sunt foarte ok!
        Keep walking...

        Comment


        • Pai ... si o poza ceva? ...nimic nimic ...

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • fac maine si pun Florine! tavita se potriveste bine...covorasele sunt aceeasi treaba ca la logan ph2! forma difera usor! materialul e moale...e ok!
            Keep walking...

            Comment


            • Tavita o stiu ... covorasele ma intereseaza. Daca poti sa faci poze mai detaliate pe partea soferului.
              Merci

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Buna seara!
                Cum vi se par aceste covorase pt Sandero :http://www.bestautovest.ro/covorase-...dero-2012.html ? Multumesc!
                Last edited by Crs. Sandel; 4 October 2013, 22:05.

                Comment


                • Faine, pacat ca nu are setul si al 5-lea element...

                  Comment


                  • Elementul acela il poti cumpara si separat. Sunt disponibile chiar DO UA modele.
                    Cat despre covorasele de la Gledring - abia astept sa apara de logan II - si daca nu vor aparea imi voi comanda din astea de sandero (pe fata sunt la fel ca la logan, doar pe spate sunt mai scurte).
                    Din cate am studiat eu pana acum cele de la Gledring sunt de o calitate superioara celor de la Rigum si in plus cele de la Gledring ofera protectie si pentru zona de foot rest sofer.
                    Bafta
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Multumesc pentru raspunsuri. Cred ca o sa le comand maine, ca deja astea de la Dacia ma enerveaza, stau cu picioarele pe mocheta( in zona pedalelor).

                      Comment


                      • cat de mult pe mocheta? (Sandele...ti-au facut cadou serios ma...ce dreaq...sunt amabili nu gluma...pe banii tai...desigur)
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Originally posted by jonnie007 View Post
                          cat de mult pe mocheta? (Sandele...ti-au facut cadou serios ma...ce dreaq...sunt amabili nu gluma...pe banii tai...desigur)
                          Piciorul stang, cand nu apas ambrejaul, stau cu el jumatate pe mocheta, jumatate pe covoras, iar la piciorul drept, cand apas acceleratia, calcaiul se sprijina pe mocheta. Din calculele mele, reiese ca presurile nu le-am platit(130 lei), dar m-au furat mult la numerele rosii(166 lei). Asta este, sunt multumit de masinuta, merge foarte bine, imi place sa o conduc.

                          Comment


                          • Da Sandele...sa privim inainte o sa fac poze si le postez diseara sa vedeti si voi cum vin covorasele la mine! tava de portbagaj ti-ai luat?
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Nu am luat; stau cam rau cu banutii, dar o sa fac efortul sa imi iau cel putin covorase

                              Comment


                              • Acestea sunt covorasele Florinake! cele de la rimi tm!

                                eu le consider ok...nu danseaza...vin bine pe pozitie...au si marginea destul de inalta...imposibil sa dea peste margine "cocktailu`" de iarna! am avut asa ceva si pe loganul ph2 si am fost f multumit! Apropo..am o tava portbagaj de plogan ph1/ph2 ...poate stiti pe cineva care are nevoie...o dau pe o suma corecta!
                                Attached Files
                                Last edited by jonnie007; 5 October 2013, 23:45.
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google