Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fii sigur ca "nu-si merita" banii. 98 de lei ? wtf ?! am avut bosch, clasice, nu aero, si le-am dat pe ce am putut dupa 7 zile. sunt tot made in china. culmea e ca alemele erau belgiene. ciurucuri... mult mai bune au fost alca de la carrefour, cu 10 lei bucata.
    ca sa nu mai spun ca de la praktiker le luai mult mai ieftine...
    Last edited by B997NDL; 12 January 2015, 01:23.

    Comment


    • Bosch Aerotwin Retrofit folosesc de mai bine de 6 ani. Sterg foarte bine dc ai putina grija de ele. Adica nu le-am folosit sa sterg geamul plin de praf sau gheata si din cand in cand mai sterg si lamela cu un servetel umed pt geamuri.

      Comment


      • adica perechea de stergatoare te a tinut 6 ani?

        Comment


        • 6 ani ! ! ! !
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Cred ca foloseste modelul de 6 ani, nu perechea.

            Comment


            • Mie la revizie mi le-a schimbat cu unele care arata ca acele boschuri, nu stiu daca sunt exact la fel dar sterg foarte bine si nu scartaie deloc.

              Comment


              • de fapt sunt aceleasi stergatoare de acu 6 ani
                doar ca le schimb lamelele in fiecare an

                Comment


                • Probabli ,oricum este prima persoana pe care o aud.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • iaca stergatoarele si lamelele de schimb
                    Attached Files

                    Comment


                    • Deci, nu sunt atat de grozave, sa platesti 98 ron/an. Si eu am dat cam mult pe ele, si sper sa tina 1 an, mai mult nici nu-mi fac vise. Oricum in carte scrie, ca este recomandat inlocuirea lor odata pe an.

                      Comment


                      • lamelele de rezerva costa 60 de lei
                        ai 2 lamele de 65 de cm si 2 capacele care le inlocuiesc pe cele pe care le scoti

                        Comment


                        • Posesor Logan2.Am schimbat ștergătoarele originale(Valeo), cu altele luate din supermarket marca Alca. Își fac treaba foarte bine și la cat m-au costat, cam 23 roni setul nu am ce comenta.Pe fosta mașină aveam unele de la Hella care s-au comportat excelent

                          Comment


                          • Eu am luat cu 3,99 lei/ bucata , de la Auchan, si sunt super OK.
                            sigpic

                            Comment


                            • Idem.Dupa ce au fugit cele Bosch aero...astea vad ca rezista
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                                Eu am luat cu 3,99 lei/ bucata , de la Auchan, si sunt super OK.
                                la auchan au alca ?! am fost in mai toate auchanurile din buc, si nu au. doar la carrefour se gaasesc. cunosc toate magazinele, sub orice nume.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google