Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    la auchan au alca ?! am fost in mai toate auchanurile din buc, si nu au. doar la carrefour se gaasesc. cunosc toate magazinele, sub orice nume.
    eu le-am cumparat de la Auchan Titan
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • Odata achizitionat logan 2 , constat ca trebuie reconstruit de cate posesor nu gluma

      Comment


      • Dacia tot Dacia ramine ... intotdeauna a fost asa ...

        Unii poate de-asta ne luam Dacie ca nu te plictisesti niciodata, tot timpul ai treaba la ea ...

        Comment


        • Originally posted by david View Post
          Odata achizitionat logan 2 , constat ca trebuie reconstruit de cate posesor nu gluma
          Nu chiar, asta e la latitudinea fiecaruia. Poti cumpara varianta full la care adaugi optiunile pe care le doresti si nu mai faci nimic. Dar ca la orice masina, anumite optionale costa, pretul nu e relevant sau oferta nu este pe placul clientului
          My Ride sigpic

          Comment


          • tocmai am montat si eu stergatoare noi Alca super flat si pot spune ca e diferenta ca de la cer la pamant fata de cele originale - silentioase, fine, elegante.... originalul de la sofer trepida la rece, foarte zgomotoase, aveam senzatia ca zgarie geamul
            RTFM

            Comment


            • Sa ne anuntzi cand trebuie sa le schimbi


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • @t0rque ... gasesti un pret pentru kit-ul de senzori parcare fata de logan 2? ... nu am codul dar stii despre ce e vorba.
                Merci

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Ai în poze. Pentru cârcotași senzorii ăștia sunt dependenți de viteză
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Un pret nu ai gasit pentru senzorii astia?

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Din ce am vazut eu sunt injur de 100-120 euro setul

                      Comment


                      • In momentul de fata Osram castiga datorita pretului mai mic cu 16 lei, dar pana acum cateva zile preturile erau la fel (vreo 2 lei diferenta). Daca am presupune ca preturile sunt la fel si acum, care dintre cele doua ar fi o alegere mai buna?


                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • pai citeste si tu review-urile de acolo.

                          "1 persoană a considerat acest review util
                          De evitat, mi s-a ars un bec dupa 2 luni
                          Review pentru: Set 2 Becuri auto far halogen Philips H4 Xtreme Vision, +130%, 12V, 60/55W
                          Cumparate la reducere, montat, multumit. Pana azi, cand s-a ars cel pe dreapta. A tinut ceva sub 2 luni.

                          Alea vechi le aveam de 2 ani, o sa le pun la loc.

                          Mizerii."

                          "Cand le-am cumparat, nu aparea faza pe site cu durata de viata. Acum scrie ca tin 450 de ore (la o medie de 5 ore/zi de tin 3 luni) daca stiam dinainte nu le luam.
                          comentariu scris de chris acum o saptamana"

                          "Merita fiecare banut
                          Review pentru: Set 2 Becuri auto far halogen Philips H4 Xtreme Vision, +130%, 12V, 60/55W
                          Instalate pe un Logan PH2, merg minunat si ofera o lumina puternica, rece(spre alb) fara sa deranjeze soferii de pe sensul opus... Prea tare.
                          PRO:-lumina puternica, focalizata
                          -pret accesibil
                          CONTRA:-durata de viata relativ scurta (la mine dureaza aprox 9 luni un set)"

                          eu am osram unlimited de aproape 2 ani si merg perfect.
                          lumineaza foarte bine. ma gandeam si eu sa incerc philips, dar dupa ce am citit, nu prea mai vreau.
                          Last edited by B997NDL; 8 February 2015, 01:49.

                          Comment


                          • Sunt mai bune osram, asa am citit si eu de philips ca au durata relativ scurta de viata. Si-a luat un coleg philips ca sunt mai ieftine. Le-a montat de 2 saptamani, sunt curios cat il vor tine. Eu am osram de 2 luni, sper sa tina cat mai mult.

                            Comment


                            • @B997NDL: Am citit review-urile. Cei cu Philips ziceau ca li s-au ars repede, iar cei cu Osram ziceau ca tocmai ce le-au luat si spera sa ii tina cat mai mult. )

                              @aris86: Probabil ca o sa merg si eu pe Osram pana la urma.
                              Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                              Comment


                              • Intre 6 luni si un an tin becurile aste cu +100%,sau mai mult...

                                Sent from my Nokia 3310 using Morse.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google