Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasiti la magazinele Dedeman tava de pus in portbagaj la pretul de 39 lei. Tava este dintr-un material foarte tare, destul de rezistent, si are dimensiunea de 90X100 cm. Eu zic ca face banii.
    sigpic

    Comment


    • Cred ca alea sunt universale nu? Sunt si tavite care au forma exacta a podelei portbagajului si eu zic ca merita pentru inca 10-20 lei in plus sa acopere tot. Eu am o tavita dedicata si adevarul e ca merita toti banii. Nu mai ai treaba sa cureti mocheta care uneori e mai dificil, nu te stresezi daca curge ceva ca are margini inalte si se curata ff usor.

      Comment


      • Așa este, dar nu știu dacă cea dedicata costa doar 60lei.
        sigpic

        Comment


        • Ai dreptate, nu costa 60 lei. Costa 55 lei.
          Link

          Comment


          • 55 lei + "transport 24,5 lei cu TVA inclus pentru 1 bucata covor portbagaj." =...
            sigpic

            Comment


            • Dar faptul ca unii au dat 250 lei pentru 1 bucata covor portbagaj ( fiind luat din reprezentanta ) ?

              Pai alegerea e cam asa - 40 lei pentru o bucata de cauciuc care iti sta in portbagaj si acopera ce poate ( nu tot, asa cum ar trebui ) sau 80 lei pentru o bucata de cauciuc care face ceea ce trebuie - acopera tot avand forma exacta a portbagajului.

              E exact precum alegerea pantofilor - dau 200 lei pentru o pereche care imi sta foarte bine pe picior, comfortabili sau dau 100 lei pe o pereche si daca se strica / ma bat, mai am 100 lei si pot sa-mi mai iau o pereche

              Scump dom'le, dincolo era mai ieftin !

              Comment


              • Ai văzut tava de 39 lei? Întâi vezi Cum arata și apoi te pronunți.
                sigpic

                Comment


                • E best buy. Am inteles. Ma scuzi ca m-am bagat peste treburile tale

                  Comment


                  • Nu sunt treburile mele. Se găsește la Dedeman.
                    sigpic

                    Comment


                    • Așa arata tava de portbagaj.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma bate gandul sa cumpar produsul de mai jos si sa-l montez undeva jos intre scaune sau pe la baza cotierei ca sa deserveasca locurile din spate si o eventuala lada frigorifica auto aflata in portbagaj (cu firul tras printre segmentele banchetei). Imi place ca pe langa portul USB si bricheta are si un intrerupator si o siguranta pe cablu de +.



                        Cum as putea face alimentarea? S-ar putea in continuare din firele brichetei originale ale masinii si sa vin cu cablul prin tunelul franei de mana? Ar face fata instalatia brichetei originale?
                        Sau ar fi mai bine direct de la bornele bateriei? (In acest caz ar trebui prelungit firul deoarece are doar 1,2m.

                        Ce parere aveti de produsul din link?
                        Last edited by epuru; 29 June 2016, 23:24.
                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • In primul rand nu am incredere in el ca este fiabil, in al doilea rand se gasesc mufe mama bricheta tip panou, AICI, suport siguranta auto pe fir , suport releu auto, releu auto.
                          Schema este usor de facut, bobina releului o alimentezi de la mufa mama bricheta a masinii (eventual printr-un buton), restul alimentarii prin contactele n.d. ale releului, siguranta 20A, baterie. Foloseste cablu instal electrice multifilar de cel putin 1.5 - 2,5 mm.
                          Cum vrei sa faci tu, ai numai 4A disponibili, cu riscurile de face mult rau la instalatia masinii.
                          Last edited by Oti; 30 June 2016, 08:53.
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Am uitat sa precizez ceva important, pt siguranta, se monteaza cat mai aproape de sursa de alimentare....
                            Attached Files
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • A aparut setul complet pentru Logan 2 ?

                              Comment


                              • despre ce set vorbesti ? Vorba unui coleg, nu avem globul de cristal ... Ultima postare aici a fost 30 Iunie 2016 ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google