Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revin inca o data cu o solicitare pentru baietii din Cluj in legatura cu carenajele spate logan 2 de pe Novline.Da-ti va rog o fuga pana la sediul/punctul de desfacere daca exista si puneti o intrebare,daca mai aduc vreodata la vanzare acele carenaje.Ca personal nu imi place cum s-a facut zona unde arunca apa,sare si pietris roata,se sableaza....si incep sa ma ingrijorez.Multumesc.

    Comment


    • Multumesc pt informatii!.Sper sa le primeasca inapoi dk nu fac circ!!

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

      Comment


      • ....

        Unele persoane chiar isi merita soarta
        ))

        Comment


        • Originally posted by planetara View Post
          Unele persoane chiar isi merita soarta
          ))
          Stiu k esti suparat pe mine,ai tot dreptul!

          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

          Comment


          • Am montat aparatorile!

            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
            Last edited by sorin74ivn; 24 December 2015, 15:11. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Buna dimineata si Craciun Fericit!
              Atasez si eu pozele cu tavita portbagaj.Multumit in linii mari de ea cu doua precizari material de slaba calitate si faptul ca acum toate plasele si bagajele mele se "plimba"prin portbagaj enervant de mult.pe aceasta cale doresc sa va intreb daca aveti vre-o solutie pt aceasta "problema" .Multumesc.
              Attached Files

              Comment


              • Solutii sunt: carlige pt agatarea manerelor sacoselor, cutie din plastic (ambalaj) in care pui obiectele mici care se pot rostogolii (asa am eu), plasa fixata cu "arici". Am vazut ceva asemanator intr-un tutorial al lui Streulea - carligele, eu inca nu le am montate. Daca tava este din mat alunecos, foloseste un material intermediar care nu aluneca - covoras cauciuc - un pres de prin Dedeman, vezi tu......
                Last edited by Oti; 26 December 2015, 12:38.
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Am luat, masina a primit un cadou, de sarbatori, un accesoriu util in zilele noastre: o camera auto DVR, model G1WH-T. Am tot bantuit netul un an de zile, la inceput am vrut sa iau de la un magazin online, asteptand reducerile care tot nu veneau, review-urile proaste m-au facut sa renunt si sa risc. Am luat-o de ocazie "ca sa zica". Pun un review facut la repezeala si cateva poze. Poza1 este pe post de camera foto, restul sunt capturi din film.

                  https://drive.google.com/file/d/0B1q...ew?usp=sharing
                  Attached Files
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • Ai acoperit parbrizul?

                    Comment


                    • da sa nu.ii fie frig
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Cand suna "trompeta", in 3min e musai sa ies din parcare. Daca parbrizul e inghetat.......
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • La noi in Bucuresti, ar zbura in secunda 2 dupa ce l-ai pus.

                          Comment


                          • Daaa,multe animale!
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Si uite asa ati observat un accesoriu care mi-a scapat, "protectie antiinghet parbriz", foarte util cand nu uiti sa-l pui cand parchezi masina.
                              Nu stiu daca e bine sa spun, dar am uitat de 2-3 ori sa armez, incui masina, am scapat, vad ca este la locul ei.
                              La multi ani!
                              Last edited by Oti; 31 December 2015, 17:52.
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • Originally posted by aris86 View Post
                                La noi in Bucuresti, ar zbura in secunda 2 dupa ce l-ai pus.
                                nu e chiar asa eu am avut-o pusa aproape toata iarna trecuta, si nu s-a luat nimeni de ea. nici n-are cum s-o fure fara s-o rupa. si cine s-ar risca, cand costa 8 lei la lidl ?!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google