Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protectie din cauciuc pentru suportul de pahare.
    Attached Files

    Comment


    • de unde ? cred ca merge si pe logan 1.

      Comment


      • Merge si pe Logan 1. Este de pe Logan 1. Gasesti in targ in Vitan .Eu am dat pe ea vreo 5 lei.

        Comment


        • Multumesc !

          Comment


          • Originally posted by SCORPION21 View Post
            Protectie din cauciuc pentru suportul de pahare.
            O sa iti transpire sub protectie si o sa rugineasca apoi suruburile de la suport pahar.

            Comment


            • Cu placere.

              Originally posted by aris86 View Post
              O sa iti transpire sub protectie si o sa rugineasca apoi suruburile de la suport pahar.
              La Loganul la care am avut-o ( veo 10 ani ) Nu a transpirat deloc si nu a ruginit nimic.
              Last edited by SCORPION21; 3 January 2016, 22:25. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Aha, stiu ca am observat la un logan mcv cum au transpirat acel suport si suruburile sunt ruginite.

                Comment


                • La mine nu a transpirat si nu a ruginit.Poate la mcv-ul la care ai vazut tu o fi curs ceva lichid pe acolo si a ruginit.

                  Comment


                  • Eu il am de trei ani acolo si nu a ruginit minic pe acolo. In ridic periodic atunci cand imi curat interiorul masinii si totul e ok.

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Originally posted by aris86 View Post
                      O sa iti transpire sub protectie si o sa rugineasca apoi suruburile de la suport pahar.
                      Eu o am de cand e masina, din 2005 si nu a ruginit nici un surub. Eu asa am luat loganul laureat, cu acea protectie. La sandero stepway din 2013 nu au mai pus-o. A trebuit sa o cumpar.

                      Comment


                      • Originally posted by SCORPION21 View Post
                        Cu placere.



                        La Loganul la care am avut-o ( veo 10 ani ) Nu a transpirat deloc si nu a ruginit nimic.
                        Aris
                        sustin cele spuse de colegu,nici la mine nu a transpirat,ruginit nimic si are 11 ani batrana
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • Ok, atunci o sa trec prin targ sa caut si eu acest accesoriu.

                          Comment


                          • Acolo rugineste cand berea da pe afara din cutie sau cand speli cu apa si detergent si nu mai usuci bine dupa.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Ai dreptate!

                              Comment


                              • Bine punctat Oti ,sau rastorni ca,"bou/vaca" si nu stergi imediat )
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google