Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare. Mi s-a stricat compresorul AC pt Logan II (2014), 1.5dci, 90 CP. Ca să cumpăr altul mi se cere codul, dar nu l-am demontat ca nu vreau sa ma duc la mecanic de 2 ori, o data sa mi-l scoata si o data sa mi-l puna... Cum pot afla codul, vă rog?

    Comment


    • Zic ca asta ar fi
      8201025121

      Comment


      • As avea nevoie de codul suportului de pahar de pe tunelul central (suportul ce se da jos la montajul cotierei). Maisna e logan 2 ph1, 2014

        Comment


        • Are cineva idee de codul plasticului de la bara fata care acopera inelul de remorcare pentru logan 2014, "trapa inel de remorcare" s-ar numi, dar nu gasesc si codul pe nicaieri.

          Comment


          • Fără serie de sasiu completă, doar 1,2 16v ,euro5

            511808136R
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Nu e asta, e modelul rotund

              Comment


              • Buna. Ma poate ajuta cineva si pe mine, cu un cod pt placutele de frana Logan SL Prestige Plus 1.0 Sce fabricat luna 10.2017 cod VIN UU14SDMC.....? Pe net am gasit doua variante 410602581R si 410605536R. Multumesc anticipat!

                Comment


                • Bună ziua.m-ar interesa codul la dopurile din cauciuc care sunt montate la capota motor la Logan(Sandero)2.se poate monta la Sandero 2, deflector?
                  Last edited by cata43; 29 October 2019, 10:24.

                  Comment


                  • Salutare am si eu nevoie de codurile următoarelor piese ..clips carenaj fata loganII aripa fata stânga Logan II

                    Comment


                    • Originally posted by cata43 View Post
                      Bună ziua.m-ar interesa codul la dopurile din cauciuc care sunt montate la capota motor la Logan(Sandero)2.se poate monta la Sandero 2, deflector?
                      Obturator 20x50
                      7703074610
                      4,78e+tva

                      Pe Sandero II phX (X=1 sau 2) poți monta deflector, pe versiunile Stepway nu poți
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Originally posted by jj_ View Post
                        Salutare am si eu nevoie de codurile următoarelor piese ..clips carenaj fata loganII aripa fata stânga Logan II
                        clips mentinere
                        77030811127 (fost 7703081227)
                        5,04e+tva
                        și
                        agrafa mentinere
                        7703077435
                        1,53e+tva
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Am si eu nevoie de codul pentru tamponul de cauciuc de la usita rezervor pentru Logan 1 dar si pentru Duster 3

                          Comment


                          • Ai codul aici,sunt aceleași indiferent de model Logan I, Logan II, Duster ph3

                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by t0rquemada View Post

                              Obturator 20x50
                              7703074610
                              4,78e+tva

                              Pe Sandero II phX (X=1 sau 2) poți monta deflector, pe versiunile Stepway nu poți
                              multumesc mult pentru informatii.

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Ai codul aici,sunt aceleași indiferent de model Logan I, Logan II, Duster ph3

                                https://www.loganclub.ro/forum/forum...40#post2517640
                                Pentru Logan 1 arata altfel

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google