Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai calm, nu se supără nimeni.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • filtrul de habitaclu chiar este foarte usor de schimbat, se afla la picioarele pasagerului din dreapta

      Comment


      • Multumesc t0rquemada, Oti, Midnighte !
        Stiam ca e in dreapta, sub bord, dar nu reuseam sa pun punctul pe "I" . E foarte bine mascat.
        "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
        "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

        Comment


        • Credeți că un polish ar mai ajuta la ceva, sa mai șterg din urme. Am mai șters cu IPA și s-a mai luat din vopsea celuilalt. E un maro, asemănător cu cel de pe duster. Am găsit-o ștearsă ieri, fiind parcata pe șoseaua viilor. Probabil unu a forțat și a atins-o. Asta e, trăiască Bucuresti.
          Attached Files

          Comment


          • Am vazut pe YouTube un rus care a atenuat destul de bine niste zgarieturi pe bara de plastic cu WD40.
            Uite aici

            Comment


            • Cica daca dai toata masina cu WD40 si o acoperi cu husa, peste noapte vopseaua devine ca noua.

              Comment


              • Nu iese la polish. Si cu WD 40 o sa "mearga" pana la prima ploaie sau spalare. O poti vopsi local/ partial...Tot acolo ajungi la pret

                Comment


                • La reprezentanta nu accepta local, data viitoare o sa le spun ca nu accept nici eu local pe garanție .
                  Mulțumesc tuturor de sugestii.

                  Comment


                  • De ce neaparat reprezentanta ? Un service bun o face de nu iti dai seama...Si pana în 200 lei

                    Comment


                    • O sa caut un service și o voi rezolva.

                      Comment


                      • As vrea sa va rog daca se poate sa imi spuneti si mie daca podeaua de la portabagaj unde sta roata de rezerva are niste cute asa in partea din spate?

                        Exact in zona in care am incercuit pe interior.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Depinde ce înțelegi prin cute. Anumite repere diferă, de la piață la piață. Ridici mocheta din portbagaj și te uiți.
                          Attached Files
                          Last edited by t0rquemada; 30 April 2016, 22:57.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • O lucrare din asta as vrea sa-mi fac si eu in portbagaj....daca ar fi cineva specializat pe chestii de genul

                            Comment


                            • A mea are niste ondulari in zona aceea.. si nu stiu daca asa e la toate modelele sau le-am capatat in urma accidentului pe care l-am avut, si anume ca am fost lovit in spate destul de bine. De asta v-am intrebat, sper ca nu a fost cu suparare.

                              Comment


                              • Deocamdata nu pot sa incarc pozele.Am facut acum poze cu portbagajul meu.
                                Last edited by SCORPION21; 1 May 2016, 10:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google