Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar CLiP. Pui o poză cu mufele și vedem
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Ma "dispera" chestia cu spd vol, sa nu fie la un logan prestige 2017 legat acel fir, nici la logan laureate cu medianav?
      Am incercat si cu loudness dezactivat, reset, si nimic, nu creste volumul. Ori nu fac eu ceva bine. Ai rog pe cei la care le functioneaza, se poate un filmulet cu functionarea acestei optiuni, sa imi fac o idee cum ar trebuii sa fie, cum creste volumul.

      Comment


      • Merge pe media și mai puțin pe radio
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • C.Mike, pe pagina anterioară am specificat că eu folosesc opțiunea cănd pun muzică de pe telefon, deci activez Media care după ce recumoaște telefonul, bagă muzică în boxe...

          ...dar voi încerca mâine să fac un filmuleț, deși nu știu cu ce mână să țin telefonul, cu ce mână să țin volanul și cu ce mână să schimb vitezele ca să vezi în timp real, pentru că nu am mai multe camere la îndemână.

          Voi încerca totuși.
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • SPD volum la mine merge doar cand cresc/scad viteza brusc, gen pe autostrada, este reglat pe 5 si se simte destul de bine intensitatea cum se modifica


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Da, 5-ul este enervant. Cred ca 3 sau 4 sunt mult mai ok. La 1 și la 2, hmmm, este insesizabil.

              Cât despre creșterea bruscă a volumului, eu am observat-o și în oraș dar pe porțiuni libere de drum și la viteze relativ mici. Pe autostradă te mai fură un pic și zgomotul de rulare astfel că nu îți poți da seama cum stă treaba.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • Astazi am schimbat prezoanele, am mai gasit doua duse. Recomandarea este daca se schimba prezoanele ( de la Stan patitu ' ) sa fie originale 20180413_103951.jpg

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                Comment


                • dl_dr25 de curiozitate, ce faci cu cheia de la antifurt? O tii in masina sau ai vreo borseta ceva? Ca ma gandesc ca n-o lasi acasa Nu e incomod?

                  Comment


                  • Eeeee acum vrei sa ma urmaresti
                    Am doua chei, una de 17 si a doua de 19. O sa stea aruncate prin masina dar nu in acelasi loc sa nu le pierd pe ambele

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Catalin S. View Post

                      ...dar voi încerca mâine s fac un filmule, dei nu tiu cu ce mân s in telefonul, cu ce mân s in volanul i cu ce mân s schimb vitezele ca s vezi în timp real, pentru c nu am mai multe camere la îndemân.

                      Voi încerca totui.
                      Chiar daca nu reusesti, eu tot iti multumesc pentru sfaturi si pentru intelegere.

                      Comment


                      • @C.Mike eu am renuntat la idee ). Cu ce te incalzeste ca schimba ala volumul singur...
                        Cat lichid de servo intra in vas la un sandero E6?

                        Comment


                        • pina se umple

                          Comment


                          • Astazi am montat rotile de vara.
                            Placutele sunt cele de mai jos (stanga - poza 1, dreapta - poza 2). Am parcurs 31 000 km. Ce spuneti, mai merg? Eu simt la pedala ca s-a marit apasarea pedalei, iar mereu, la prima deplasare cu masina intr-o zi, aud un fel de harsait atunci cand franez, insa dispare dupa primele 2 franari.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Te-a uitat și la plăcuta de pe interior, s-ar putea sa fie mai tocita, la mine așa a fost

                              Comment


                              • mai merg un pic, vreo 2-3k km... depinde cit de des o "arzi" prin oras.
                                pe de alta parte ia in seama si ce-a zis eliadib; "interiorul" nu se vede nici macar in vis.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google