Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Catalin S eu am inteles ce nu ai inteles tu
    Sa explic: de covorase i-am raspuns lui Midghnite iar tie ti-am raspuns despre tavita de la Norauto. Plus, ti-am zis cum sa faci ca ai zoom la pozele de pe Dacia. Sper ca m-am facut inteles.

    Comment


    • Eu tot cele care spuneți voi am si eu, dar după 1 ani și 16mii km cel de la șofer are o gaură.

      Comment


      • Putem spune ca ti-ai bagat picioarul in covor!

        Comment




        • Așa crezi?
          Hmmm, eu cred că mai degrabă are ciocate cu pinteni.

          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • Am covor original Dacia (din cel care se prinde cu două capse) de 4 ani.... Coafura rezistă.

            Comment


            • Originally posted by sadicu View Post
              ...Nu stiu care sunt cele de "origine" proaste dar eu pe astea le-am primit de la Meridian si sunt ok.
              ...
              Porcariile care seamana cu astea.
              Marginea respectiva cred ca are jumatate de centimetru sau mai putin.
              La Sandero inca au ramas pe site. Daca e cineva interesat, am eu un set ( urmeaza sa pun la bursa anuntul ).

              Comment


              • Aveți idee ce trebuie să știu când cumpăr prezoane antifurt?

                Am căutat acum pe net și am dat de o grămadă modele, dimensiuni și prețuri de m-au băgat mai în ceață decât eram până ieri.

                Mulțumesc!
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • Eu am pus de la glendring si s-au rupt cam dupa 3 ani jumatate si 50000 km. Acu as pune de origine, daca au margine inalta. Pentru sandero au aparut cele noi ca cele pentru logan?

                  Comment


                  • Originally posted by Catalin S. View Post
                    Aveți idee ce trebuie să știu când cumpăr prezoane antifurt?

                    Am căutat acum pe net și am dat de o grămadă modele, dimensiuni și prețuri de m-au băgat mai în ceață decât eram până ieri.

                    Mulțumesc!
                    De obicei trebuie sa ai seria de sasiu
                    Sa inteleg ca aveti un buget limitata si sunt scumpe cele de origine 180-200 lei.
                    Adica," a te zgarci la tarate"
                    Acum sa va dau idei sa faceti si pentru antifurturi " licitatie"

                    Comment


                    • Huse logan 2017

                      Buna. Sunt interesat sa achizitionez huse scaune pt un logan 2017... Imi poate face cineva niste recomandari la preturi rezonabile? Ms.

                      Comment


                      • Originally posted by planetara View Post
                        De obicei trebuie sa ai seria de sasiu
                        Sa inteleg ca aveti un buget limitata si sunt scumpe cele de origine 180-200 lei.
                        Adica," a te zgarci la tarate"
                        Acum sa va dau idei sa faceti si pentru antifurturi " licitatie"
                        Câtă șmecherie și aroganță în mesajul de mai sus!

                        Sincer să fiu nici măcar nu am dat search după "prezoane de origine". M-am dus fix unde m-a trimis Google. Ce chestie, dom'le, ca să vezi... numai pe siteul Dacia Accesorii nu m-a direcționat. Să-i fie rușine!

                        Eh, uite d-aia am ocolit forumurile vreo 8 ani, din cauza acestui tip de useri.

                        *în locul tău aș fi fost mai puțin subiectiv când mai vine vorba de piese de origine sau de piese în general, deoarece nu toți ne-am născut ieri să nu ne dăm seama că uneori faci reclamă direct sau indirect produselor tale de pe forum
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                        Comment


                        • Pentru crisalex: eu am prins in Lidl un set la 60 ron, sunt foarte ok, are si fermoare pentru bancheta fractionata. Materialul se pliaza foarte bine si rezista la uzura, nu e chiar subtire. Deaigur gasesti si la alte preturi..poti lua si de la reprezentanta, dar costa de 5-6 ori mai scump si fac tot cam acelazi lucru..

                          Comment


                          • Dai jos un șurub existent și cauți antifurturi cu același filet M12x1,5(? din aduceri aminte) sau cauți discuția despre suruburi.

                            Detaliile despre antifurturi(tip și cheie), alarme(poziționare) și alte detalii le poate vedea oricine chiar fără cont așa că e un subiect sensibil
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • ... scuze....am gresit subiectul ...

                              va rog stegeti, imi pare rau...
                              Last edited by george.sce; 23 March 2018, 15:01.

                              Comment


                              • Material de studiu suruburi



                                sursa
                                #5952
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google