Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu e Logan SL10 sau Prestige, ai H4. Eu am Night Breaker Unlimited 110%, foarte multumit de cum bat pe timp de noapte.

    Comment


    • osram night breaker unlimited.
      pentru DRL vorbeste aici cu Fane CLK



      Originally posted by darksun View Post
      Inca o rugaminte, legat de DRL, pot sa pun ceva mai alb ?
      da poti, vezi ce am scris mai sus .
      Last edited by B997NDL; 30 June 2016, 23:27. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Multumesc de ajutor! O sa merg si eu pe osram.

        Comment


        • Felicitariiii, Buna imbunatatire ! !
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Mulțumesc frumos!

            Comment


            • Merita cele 2 pasle + batatorul acustic. Testat de abia astazi, la 1 luna de la montare. La 110-120 km/h e mai liniste fata de cum era inainte. Pot merge constant cu 120 km/h fara sa fiu deranjat din punct de vedere acustic cum eram inainte, de reduceam viteza la 110 km/h

              Comment


              • Originally posted by aris86 View Post
                Sandero a primit upgrade: pasla capota motor și pasla perete antifoc. Cost total: 200 Ron.
                Buna treaba ai reusit sa faci
                Si eu sunt multumit de batatorul acustic, iar pasla de la capota motor nu am reusit sa o montez, nu am ajuns sa cumpar clipsurile

                Comment


                • Puteri sa îmi spuneti si mie o adresa de unde ati procurat pasla-peretele antu foc ?
                  Multumesc!

                  Comment


                  • Eu am achizitionat-o de la reprezentanta Dacia din Brasov....

                    Comment


                    • De la dezmembrări și de pe olx.

                      Comment


                      • Am montat si eu necurile OSRAM, diferenta este enorma si de culoare si de lumina.

                        Comment




                        • Ce motoras. O fi pus .?

                          Sa fie motoras de stergatoare de haion?
                          Last edited by bano; 2 July 2016, 13:39. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • S-a descoperit apa caldă.
                            Invenția e de la ruși, de prin 2014, se folosește o macara electrică pentru Lada 110 aka 2110 chiar eu am pus poză cu ea pe acest topic.

                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Azi, impreuna cu Panselin am iesit o tura pe A3 sa testez antifonarea la masina. La 130 km/h, aveam impresia ca merg cu 95-100 km/h. Foarte multumit de imbunatatiri. Zgomotul de la 4000 rot/min este mai infundat, nu mai este atat enervant si sa creeze dureri de cap.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google