Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la orice m-am gandit, numai la cheder autoadeziv nu... buna idee! de mi-ar fi venit cand mi-am montat tubulatura pentru pasagerii din spate... trebuie o noua mobilizare!
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • Mulțumesc de sugestie, pe acolo am pierdut niște burete antiaderent, probabil de la vibrații a ajuns acolo.

      Comment


      • Poate si-a monta cineva asa ceva?

        Comment


        • Eu zis sa nu te complici cu prostii de genu...

          Comment


          • EU am Nitro power ptr motor benzina : Fix zero, apa de ploaie. Concluzia : Bani aruncati . Bine ca nu am dat decat 70 de lei cu tot cu transport. EU as zice ca tot o remapare e Mai Buna.

            Comment


            • Ce e dispozitivul ala?!

              Comment


              • Am citit aseara despre NitroObd pt benzinare: unii spuneau ca are efect, insa cei mai multi spuneau ca au dat banii degeaba. Vreti putere mai mare: remapare sau masina mai puternica. Aceste dispozitive "minune" consider ca nu aduc nicio imbunatatire.

                Comment


                • Asta suna la fel de amuzant ca turbina aia electrica. Garantat 10 cai!

                  Comment


                  • Suna mai degraba a shark.....chestia care o bagi in mufa bricheta si scade nu stiu ce la masina.
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Un lucru face sigur
                      Scade tensiunea in baterie [emoji51][emoji51][emoji51] Cea mai buna solutie este remaparea


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce parere aveti de cotiera asta? Seamana la prindere un cele originale?
                        Cotiera Logan geamuri electrice   model BK Partea din interior are catifea. Pretul include kitul de montaj si suport metalic. Partea de sus culiseaza. Cotiera este rabatabila Compatibi...

                        Comment


                        • Dar nu răsare:
                          cotiera
                          model 1
                          8201371987
                          model 2
                          8201533390

                          P.S. COTIÉRĂ s. f. rezemătoare pentru cot. (< cot + -ier), nu spațiu de depozitare
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by ady_dragan View Post
                            Ce parere aveti de cotiera asta? Seamana la prindere un cele originale?
                            http://www.pieseauto.ro/cotiera-auto...488062946.html
                            daca e pentru loganul din poza ta, da. daca vrei pentru logan 2, nu merge.

                            Comment


                            • Originally posted by ady_dragan View Post
                              Ce parere aveti de cotiera asta? Seamana la prindere un cele originale?
                              http://www.pieseauto.ro/cotiera-auto...488062946.html
                              O prostie de cotiera.
                              Gauresti tunelul central, sa o poti "fixa" - numai fixare nu e.
                              Acces greu la centura, acces greu la reglaj spatar, acces greu la frana de mana ( idem pasagerul din fata ).
                              Cireasa de pe tort - la un moment dat, se desurubeaza singure suruburile de fixare a cotierei de suportul vertical
                              Merita toti banii !

                              Comment


                              • Da, dar pe interior are catifea

                                Sent from my SM-T310 using Tapatalk
                                RTFM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google