Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e antena aceea scurta ce vine din fabrica pe unele dacii? Am vazut in uk multe cu antena asta. Daca da, ai cjmva un cod de piesa, sau un link de unde ai cumparat-o?

    Comment


    • Eu am scris că are altă bază, în plus e combi radio+DAB
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Codul este 282179719R, o să apară anunțul în bazar.

        Comment


        • Ok, are alta baza, dar merge pusa pe un logan 2 ph1 din 2014? E medianav(nu e evolution) si nu are dab.

          In ideea in care ma seaca vajaitul de la antena lunga.

          Comment


          • Dacă ai medianav nu poți să te folosești de funcția DAB. La L2 Ph2 antena vine mai in spate pe plafon unde este mai drept, dar cred că merge si la L2 Ph1. Are două inele de etanșare. Lungime bază 6.5cm cu lățime de 5cm/3.5 cm.
            Attached Files

            Comment


            • COD/Denumire/Producator/Stoc/Pret cu TVA

              282179719R/*SUPORT ANTENA/Piesa de origine - Renault/la comanda in 3-5 zile/527,78 LEI
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Oare exista cod separat doar pentru antena scurta fara soclu?

                @dl_dr25: daca ai posibilitatea si 5 minute libere poti incerca daca antena mica se potriveste pe soclul antenei din fabrica? Multumesc

                Comment


                • Vezi la axscu pe bursă că are o antenă care văd că merge pe soclul de logan, ce am eu nu merge pe soclul nostru.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by dl_dr25 View Post
                    Noi avem 3 mâini si am reuit fr s demontm scaunele . Scz dar s nu te superi.
                    Nu ma supar asa usor [emoji1]. Doar ca am constatat ca asa ar fi trebuit sa fac si normal sa postez intrucat si eu am aflat destule la randul meu...

                    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Am montat si eu conductele pentru aer spate pe al meu MCV. Timp de lucru 1 ora si 10 minute fara sa demontez scaunele. Doar am ridicat mocheta. Intr-adevar a trebuit sa tai un pic din buretele de pe dreapta pentru a intra mai uor conducta in aeroterma sub bord. Ca i remarca personala: bucata de burete taiat am folosit-o pentru a astupa fanta care ramane intre suportul de pahare i consola centrala apoi am pus i o banda neagra peste pentru a fi sigur c nu imping buretele cu nimic in interior:
                      Last edited by dangun03; 25 December 2017, 13:53.

                      Comment


                      • Unde am nevoie eu de proiectoare este prea mult .
                        Cu aceste becuri chiar trebuie să respect " litera și spiritul legii" dacă nu vreau să mă ia un coleg de trafic cu parul
                        Attached Files

                        Comment


                        • Ce becuri ai montat la proiectoare?

                          Comment


                          • Vreau să umblu la ele să bată puțin mai jos
                            Attached Files

                            Comment


                            • Nu mai stiu daca am intrebat, dar imi poate spune cineva daca avem iesire din medianav pt amplificator auto? Ca sa nu ma chinui sa demontez degeaba. Multam

                              Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Nu ai iesire, trebuie adaptor hi-low

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google