'Dacia Logan 10 ANI', Modelul Aniversar Special Pentru Romani

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenorocitul de frate-meu a luat cartea la el ) O sa o prind eu si verific si la asta. Probabil depinde si de an? Din ce an este cea a lui stoicanu? A fratelui meu este din iulie 2013

    Comment


    • Stoicanu nu are masina fabricata dupa ce a aparut 10 ani.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Nu ma refer dupa ce a aparut 10 ani... ma refer ca este posibil sa fi adaugat asta la masinile imediat precedente de aniversara. Eu dau cu presupusu acum, pana nu verific, raman mut

        Comment


        • foarte interesante discutiile!
          Keep walking...

          Comment


          • A mea este 2012.
            Si nu am in carte decat o singura dimensiune
            sigpic

            Comment


            • A mea, fabricata in aprilie 2014 are in cartea de identitate doar 185/65/15.

              Comment


              • Pe asta mizam. Sperams a fie mai batraoara decat a fratelui meu. Poate prin 2013 "s-au pus" pe 16 inch si ei.

                Comment


                • Eu am la seat si pe 16 si pe 17, dar la ce dimensiuni mi-au dat, dau vreo 600 pe o anvelopa...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Cu parere de rau va dezamagesc: carte ridicata astazi 19.08.2014 pentru logan MCV, singura dimensiune la anvelope trecuta este: 185/65 R15

                    CI.jpg

                    Comment


                    • naspa......
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • @dangun03, cam asta e. Luam toti acum Logan 2 ca sa prindem roti de 16" )

                        Comment


                        • Pai si daca iei acum Logan 2 ai roti pe 16"? Nu ca as avea nevoie. Doar de curiozitate. Poate Logan 10 ANI.

                          Comment


                          • @dangun03, la asta faceam referire. Logan aniversar . Am crezut ca se subintelege - scuze de confuzia creata

                            Comment


                            • poate ia cineva masuri pe aici...deja e mirc!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Interesant, in CIV postat de dangun03 CO=119g fata de 122g, cat avea TCe-ul la prima omologare pe L52.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google