'Dacia Logan 10 ANI', Modelul Aniversar Special Pentru Romani

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci omul de multumit de loganul aniversar cu 1.2 16V: l-a relaxat desi e un pic obositor si clima si-a facut treaba.
    Eu cred in continuare ca, clima aia face toti banii. De fapt aniversarul merita cumparat doar pentru clima.

    Comment


    • Nu e nimic rau ca e multumit clientul, toti sunt multumiti initial.

      Comment


      • Eu sunt multumit si acum dupa 9 ani.

        Bine pe mine a ajuns sa ma doara-n **** de rugina de la aripile spate la prinderea cu bara si de rugina de pe interiorul ambelor usi fata (alea spate n-au nimic). In alte parti nu vad rugina. Poate altii sunt stresati de rugina.

        Comment


        • Nu te doare (preferabil, decat sa te doara unde ai zis ), pentru ca masina ta de 9 ani mai valoreaza fix cat un TV mai smecher dar nu foarte, fara taxa de poluare platita.

          Daca ai fi platit 10 mii pe ea in urma cu 12 luni si gaseai rugina, nu mai faceai decalartii cu atata usurinta.

          Comment


          • Imediat cum zici ceva bun despre Dacia...apare "MirceaBadea" cu punctu' de vedere!!!
            De ti-e si frica si lehamite sa mai zici ceva...sa nu se umple 2-3 pagini de "contre". Tre' sa fii multumit in sinea ta si sa nu scapi o vorba despre asta.

            Comment


            • Tu esti Base?

              Comment


              • Mai e o chestie legat de multumirea vis-a-vis de loganul nou. Pai si eu cand mi-a dat tata supernova eram extrem de multumit de ea si ma cam durea-n cot ca ruginea, nu dadusem eu banii pe ea.
                Cand dai un ban pe un lucru te cam doare, nu crezi ? Altfel pretuiesti 10 lei munciti de tine fata de 10 lei de la tata.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Pai eu am dat banii munciti de mine pe masina. E vorba mai mult de nou (primii 2-3 ani) vs vechi (peste 6-7 ani) cand ajungi sa zici ... asa e masina si orice ai face ramane la fel ...

                  Desi m-as oftica la fel sa o vad zgariata si la 2-3 ani si la 10 ani ...

                  Comment


                  • Bine ca nu te oftici de rugina...
                    Zgarieturile sunt "tratabile", rugina nu. daca am fost la asigurari cu zgarieturile, m-au rezolvat. Cu rugina, imi arata usa.

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post
                      Si acum incepe spectacolul.
                      bine zis )

                      Originally posted by CeDeBe-L View Post
                      Imediat cum zici ceva bun despre Dacia...apare "MirceaBadea" cu punctu' de vedere!!!
                      De ti-e si frica si lehamite sa mai zici ceva...sa nu se umple 2-3 pagini de "contre". Tre' sa fii multumit in sinea ta si sa nu scapi o vorba despre asta.
                      ) inflamatia ruginei revine. Prepare for it! inca 10 pagini de offtopic doar pentru ca, cuiva nu ii place dacia, nu si-ar mai lua-o si viseaza rugina. Si doar pentru ca unui biet cumparator (fara pretentii evident si cu standarde scazute) ii place dacia. Culmea!
                      Last edited by pilifida; 16 September 2014, 13:42. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu se inflameaza multi, doar cativa care nu pot privi adevarul in fata.
                        Sunt clienti carora le place si rugina, pe bani? Foarte bine!
                        Last edited by mr.K; 16 September 2014, 13:54.

                        Comment


                        • Sa continuam spectacolul .
                          Hai sa vedem si partile bune ale Loganului.
                          95.000 km parcusi in 20 luni fara nici o problema tehnica.
                          Asta nu se vede.
                          Are rugina asta e tot ce conteza la masina , si cu rugina si fara valoare masinii scade ori cum dar 50% din 10.000€ nu e acelas cu 50% din 20.000.
                          sigpic

                          Comment


                          • Oare la Loganu asta aniversar, se deschid usile in timpul mersului ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Deschiderea usilor in mers se datoreaza proastei manipulari a acestora la inchidere.
                              Idem si vajaiitul datorita antenei radio ridicata prea sus.
                              sigpic

                              Comment


                              • Oare la Loganu asta aniversar, se deschid usile in timpul mersului ?
                                Asta o punem la capitolul rugina, se tolereaza, ca e masina ieftina.
                                Deschiderea usilor in mers se datoreaza proastei manipulari a acestora la inchidere.
                                E doar presupunerea ta.
                                Last edited by mr.K; 16 September 2014, 14:10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google