Probleme Rugina Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toate ruginesc!unele mai devreme,altele mai tarziu!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • B997NDL corect, nu-i doare pre atare daca vine unul...5...10...dar daca vin 1000? Toti hotarati?

      Comment


      • Degeaba puneti poze cu alte marci de masini care au rugina din moment ce nu cunoasteti istoricul masinii .Orice masina va ruginii daca s-a intervenit la caroserie in urma unui poc! asta la modul general.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • @puscoiuionut, știm ca are și capra râie, nu trebuie sa ne mai arăți. Aici discutam punctual despre Dacia.
          @bolovan, ti-am scris și mai devreme, dar touchpad-ul a selectat și s-a șters tot. Nasul meu e un om care nu prea si-a făcut timp sa mere în service cu diverse probleme, deși l-am bătut la cap mult timp. Asa a pățit și cu alarma, nu prea funcționa și în final a dezactivat-o, în schimb am stat pe capul și mi-au dat banii înapoi pe alarma, asta e, trebuie sa stai cu gura pe ei.

          Comment


          • aris86 de astsa detest eu laptop-urile. Daca-i lasi in pace...isi fac de cap...daca lumea sare cu gura pe ei...se gandesc de douas ori inainte sa faca o marlanie (deh...pierd bani)...si din nefericire nu doar la masini este problema asta. Ci peste tot. Ii lasam in pace...practic le giram magariile.

            Comment


            • @aris86 numai punctual despre Dacia nu se vorbeste!


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Altu' mandru' de capra lui.
                Eu vorbesc punctual de Dacia si apoi sar unii sa arate masini de pe strada, lovite poate de 5 ori pana sa ajunga in Romania, cu niste rugina.

                Comment


                • Vreo aluzie mr.K?stai relaxat


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Eu ti-am spus direct, nu fac aluzii.
                    Ca un fapt divers, sper ca nu ti-ai pus numele adevarat ca user. Nu de alta, dar nu e un lucru prea intelept.

                    Comment


                    • Probleme Rugina Logan II

                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Atasez aici...frumos Orange-ul asta de pe Sandero
                      #FaniDacia, suntem la Salonul Auto de la Geneva pentru a vă prezenta în exclusivitate Noul Logan MCV Stepway, edițiile limitate ale gamelor Stepway și...


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by puscoiuionut; 7 March 2017, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Noul Orange Step... since 2015
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Si asta are rugina? Ptiu!

                          Comment


                          • O sa aiba. Altfel nu-i puneau poza aici; ma gandesc.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Originally posted by puscoiuionut View Post
                              ...frumos Orange-ul asta de pe Sandero
                              Mie-mi pare a fi un fel de caramel. Da-i faină nuanța!
                              M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                              Comment


                              • Aduce a culoare de taxi , nu-mi place .
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google