Accident Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din bara veche nu se poate refolosi, repara nimic?
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • ba da.am recuperat sigla DACIA

      Comment


      • Pe bara care o are acum( de E1, el a avut E2!) nu poate monta direct proiectoarele de ceață, trebuie traforaj și adaptări.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Au lucrat foarte neingrijit la lonjeronul ala, parerea mea. Au si murdarit totul in jur. Fara masticul ala, tu ai vazut cum arata lonjeronul? La o ulterioara vanzare (peste cativa ani), va trage in jos mult pretul.

          Comment


          • Neingrijit ? de unde sti lucrul asta ? lucrezi in domeniu ? si oricum e o zona care nu se va uita multa lumea la ea.In compartimentul motor praful si mizeria sunt din belsug asa ca dupa vreo 2-3 luni probabil ca se va "acoperi" zona unde s-a intervenit.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Asta a fost doar o parere personala si-mi cer iertare daca s-a suparat cineva. Orice om care cumpara o masina, clar se uita la lonjeroane, este primul lucru pe care-l face. Si sa zicem ca ma intereseaza domeniul asta auto. Nici dupa un an nu va arata mai bine. Se putea insista sa arate si frumos (este pacat de masina sa aiba o reparatie care sa o devalorizeze atat, pentru ca nu a suferit un accident grav, chiar daca nu e vorba de o vanzare in momentul asta), acum clar sub mastic nu poti avea idee cum arata, dar arata a vopsit cu pensula, pentru ca si fulia de sus este murdara. Ca si recomandare, multa ceara bagata in lonjeron, pentru ca la tragere (sau in cazul in care s-a facut fereastra in lonjeron pentru a fi indreptat) sa sara protectia coroziva interioara). Multa sanatate!

              Comment


              • Originally posted by cristianpaul View Post
                Asta a fost doar o parere personala si-mi cer iertare daca s-a suparat cineva. Orice om care cumpara o masina, clar se uita la lonjeroane, este primul lucru pe care-l face. Si sa zicem ca ma intereseaza domeniul asta auto. Nici dupa un an nu va arata mai bine. Se putea insista sa arate si frumos (este pacat de masina sa aiba o reparatie care sa o devalorizeze atat, pentru ca nu a suferit un accident grav, chiar daca nu e vorba de o vanzare in momentul asta), acum clar sub mastic nu poti avea idee cum arata, dar arata a vopsit cu pensula, pentru ca si fulia de sus este murdara. Ca si recomandare, multa ceara bagata in lonjeron, pentru ca la tragere (sau in cazul in care s-a facut fereastra in lonjeron pentru a fi indreptat) sa sara protectia coroziva interioara). Multa sanatate!
                un accident in general ti-a facut praf si pulbere pretul de vanzare ...

                Comment


                • Lucrarea pare de mantuiala.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Cand am vandut fosta masina(buyback) ghici la ce s.a uitat prima oara..lonjeroane.Dar acum orice discutie e inutila,ai reparat.o,o poti folosi.Mai greu cu revanzarea,dar asta.i alta poveste..
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • avand in vedere ca masina a fost reparata,rog un moderator sa inchida acest thread.multumesc

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google