Logan III - Accesorii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Le-am lasat masina dimineata si am luat-o dupa vreo 3 ore. Vorbeste cu Torquemada ca el trebuie sa stie cum sta treaba. Cred ca umflatura aia tine de montarea trapei, dar e doar o presupunere. Nu ma intereseaza sa pun plafoniera in spate, am schimbat becurile cu unele cu led in cele doua lampi din fata si se vede super. Am schimbat si becurile de semnalizare din faruri si stopuri cu unele led si becurile de mers inapoi deasemenea. Caut niste led-uri rosii ca lumea pentru pozitii si frana in stopuri si lampa de pe haion. Am schimbat si la Sandelul dinainte si se vedea mult mai bine. Chestia e ca trebuie sa pui becuri led de culoare rosie altfel o sa fie culoarea cam rozalie.

    Comment


    • #32
      Nu te contrazic, insa in review.ul de la turci cu Renault Taliant, acolo e o plafoniera.
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.
      sigpic
      Contact: 0764 192 193

      Comment


      • #33
        Originally posted by mircionesb View Post
        Cred ca umflatura aia tine de montarea trapei, dar e doar o presupunere. .....
        Logan III nu poate avea trapă.
        Trapă există doar pe caroseria de Sandero III + Stepway.
        Sandero III + Stepway nu au acea umflătură în plafon TOCMAI că ar fi intrat în conflict cu trapa.
        ​​​​​​
        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

        Comment


        • #34
          Salut. Băieți aveți idee gențile de logan 1 (2008) oare merg pe actualul Logan 3...

          Comment


          • #35
            Acest lucru cu rotile nu imi este nici mie clar - poate ne lamureste cineva
            Am un Sandero Prestige Easy R din 2017 si as vrea sa il dau la BuyBack sa iau un CVT - jantele originale de aliaj pe 15 le am cu cauciucuri de iarna si as vrea sa stiu daca le mai pot folosi la asta noua sau le scot la vanzare si imi iau altceva.
            Si as mai avea o nelamurire - sie cineva cat costa incarcatorul wireless ca pe site nu apare - numai in lista de accesorii si acolo nu au preturi

            Comment


            • #36
              Originally posted by ajax26 View Post
              Si as mai avea o nelamurire - sie cineva cat costa incarcatorul wireless ca pe site nu apare - numai in lista de accesorii si acolo nu au preturi
              Este 97 € cel care se montează în consola centrală (8201739622).
              Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

              Comment


              • #37
                Pt.cei interesați, jantele de Logan 1 ( 2008) se potrivesc pe actualul Logan 3 (2021)

                Comment


                • #38
                  In foto de mai jos ,atasez lista preturilor ,pt. accesoriile montate pe masina mea ...
                  In foto nu am putut sa cuprin intregime lista .Este fara tva iar iar la final cu tva .

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by mnv View Post
                    Pt.cei interesați, jantele de Logan 1 ( 2008) se potrivesc pe actualul Logan 3 (2021)
                    Bravo! Deci, m-am scos pentru iarna. Era pacat de rotile care mi-au ramas, ca erau noi (jante si caucioace).
                    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by mnv View Post
                      In foto de mai jos ,atasez lista preturilor ,pt. accesoriile montate pe masina mea ...
                      In foto nu am putut sa cuprin intregime lista .Este fara tva iar iar la final cu tva .

                      Se poate afisa cele 3 poze separat ?, se schimba foarte repede pozele

                      Comment


                      • #41
                        Nu mai am posibilitatea pt câteva zile de desktop. Pe android mieste greu sa le iau pe fiecare. Dar, se poate face captura pe fiecare.

                        Comment


                        • #42
                          Va salut.
                          Viitor posesor de Logan. Ce as dori sa includa in lista de accesorii sunt carenaje complete fata-spate. Le-as cumpara fara sa stau pe ganduri.
                          Poate cu ocazia face lift-ului...

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by CatOlar View Post
                            ....carenaje complete fata-spate..
                            Te referi la carenaje pe interiorul aripilor la roți?
                            Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                            Comment


                            • #44
                              Da, despre acelea este vorba. Cred ca pe fata sunt, dar incomplete. In spate e complet gol. Si chiar cu roti de 16 tabla aceea grunduita/vopsita se vede intr-un mare fel.

                              Comment


                              • #45
                                Sincer, nu cred că vor face acele carenaje - așa că dacă vrei "carenaje" va trebui să le faci tu din mochetă auto (pe bucăți), pe care să le lipești cu adeziv, gen Bison Montage Kit.
                                Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google