Logan III - Accesorii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lolut View Post

    Ești mulțumit de ele? Vreau și eu să cumpăr de acum, pentru iarna, că atunci va crește prețul sigur.
    Sunt puse pe jentile de Logan 1. Montat și echibrat f. bine. Cum se comportă, vedem la iarna. Nu cred că se vor mai scumpi. Ofertă, o sa fie destul de suficientă..

    Comment


    • Bună seara,
      referitor la anvelope, am de la fosta mașină ( vw ) anvelope 205/55/16.
      Sunt ok pentru Logan sau trebuie să cobor la 195 ?
      Nu de alta dar sunt dot 2020, de iarnă.

      Comment


      • 205/55/16 nu e trecut în CIV pentru Logan III - deci la un control RAR în trafic ți-ar putea suspenda Talonul - tu decizi, e mașina ta și riscul tău.
        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

        Comment


        • Montat folie pe display-ul Medianav-ului , se potriveste perfect, aproape ca nu se vede ca are folie pe el. Am luat-o de pe smartprotection.ro, am masurat display-ul cum trebuie le-am dat dimensiunile si mi-au facut-o la fix. Revin cu poze.

          Comment


          • Este o folie de protecție mecanică sau are și proprietăți anti-reflective?
            Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

            Comment


            • E folie de protectie normala cum e cea pentru ecranele telefoanelor dar au si varianta mata, antireflex. Nu am vrut eu sa iau matta.

              Comment


              • De astea ce parere aveti?


                Comment



                • nu intreba asa ceva aici, se lasa cu dezbateri interminabile, off-topic si eventuale injuraturi.
                  e un model vechi, se vindeau ca echipare de iarna pentru suzuki vitara acum vreo 4-5 ani.
                  serios: depinde in ce parte de tzara traiesti si pe ce coclauri o arzi in interes de serviciu sau in afara interesului de serviciu.
                  iarna "ca pe vremuri" nu prea mai avem, orasele se deszapezesc relativ rapid.
                  daca nu te confrunti cu prea multa clima "de munte" pe acolo pe unde traiesti eu as merge pe niste all-season.

                  Comment


                  • IMG-20210820-WA0007.jpg IMG-20210820-WA0006.jpg IMG-20210820-WA0005.jpg

                    Comment


                    • Tavita portbagaj Logan 3
                      Originala. Cantareste 8 kg. Foarte bine facuta!
                      Recomand.
                      Achizitionata din reprezentanta, aproximativ 180 lei

                      Comment


                      • Compartimentarea portbagaj se mai poate monta?

                        Comment


                        • Banuiesc ca da! Nu cred ca incurca. Marginea ridicata e pe laterale. Chiar o sa ma uit!

                          Comment


                          • Originally posted by daymaker View Post
                            Compartimentarea portbagaj se mai poate monta?
                            Am verificat! Compartimentarea nu se mai poate monta. Oricum nu prea o foloseam.

                            Comment


                            • Originally posted by mnv View Post
                              Pt.cei interesați, jantele de Logan 1 ( 2008) se potrivesc pe actualul Logan 3 (2021)

                              Ati incercat si pe fata, fiindca auzeam undeva ca freaca de etrier ?

                              Comment


                              • Pe fata, nu..

                                Dacă faci proba, sau știe alcineva sigur, să ne spună și nouă. Eu deja am cumpărat anvelope de iarna, și montat pe jentile vechi....
                                Last edited by mnv; 26 August 2021, 06:52.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google