Logan III: Media Nav / Media Display / Media Control

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Altceva....
    Attached Files

    Comment



    • Comment


      • Ține pasul cu tehnologia și instalează în Dacia ta cel mai nou produs de la Edotec. Am dezvoltat o soluție prin care poți înlocui spațiul de depozitare din b...

        Comment


        • De ceva vreme, nu mai am sonor la spotify pe medianav. Android 12 pe telefon respectiv Android Auto 7.6.6.
          A mai întâmpinat cineva problema..?

          Comment


          • Alte aplicații audio via AA funcționează?

            Dacă da, verifică drepturile și permisiunile Spotify.
            Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

            Comment


            • Mulțumesc frumos. Problema era la telefon. Spotyfi, avea sonorul oprit.

              Comment


              • Aveți idee, care este ultima versiune de software.. Eu am 6.0.96

                Comment


                • Salutare,

                  Are cineva probleme cu conectarea wireless la Media Nav? Tel meu se conecteaza, dar doar prin BT sau cu cablu. Pe wifi cere parola...A functionat luni bune....apoi probabil un update al telefonul l-a terminat. Tel e Xiaomi (Redminote10). Deci agenda tel o vad, media de pe tel merge, dar GoogleMaps nu.

                  Comment


                  • Nu e nevoie să cunoști parola Wi-Fi!

                    Parola este comunicată de unitate către telefon în timpul procesului de conectare.

                    Trebuie să ștergi telefonul din Media Nav și să re-începi procedura de conectare de la zero.
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • Începând cu modelele noi - cu noua identitate vizuală - pentru Media Nav - actualizările hărților de navigare sunt acum oferite gratuit pentru primii trei ani față de trei luni cât era până acum.

                      Deci ai timp de 3 ani să faci update la hărți.

                      Nu știu dacă te lasă doar 1 dată în acești 3 ani, sau de mai multe ori. Dacă nu impun o limită ai putea să faci minim 6 actualizări de hărți în 3 ani de zile - fiind publicate 2 actualizări pe an (primăvara și toamna).
                      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                      Comment


                      • si noi astia mai prosti, platind aproximativ aceasi bani, am primit doar 1 an ))) nici macar, mie mi-a aparut doar 6 luni

                        Comment


                        • Hai, mai zi odata chestia cu "aproximativ aceeasi bani"...

                          Comment


                          • ok cu cateva sute de euro in minus , e ok ?

                            Comment


                            • A mai aparut vreun update pe la MediaPlayer? E o mizerie sinistra pe partea de stick USB: nu recunoaste stickul, nu detecteaza nicio melodie sau doar una singura... Am dat si eu sa ascult un stick si deja mi-am facut un car de nervi.
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • Nu cred.
                                Te provoc sa scrii la vocea clientului

                                Te invita la cel mai apropiat service, si aia zic ca ei fac update tot din Dacia Media Nav Evolution Toolbox, cum putem face si noi singuri

                                Eu nu am probleme cu detectarea melodiilor (le vede pe toate), nerecunosterea stick-ului se intampla rar la fel si schimbarea melodiei la oprirea motorului.

                                Cel mai tare ma enerveaza functia de redare aleatorie, care isi pierde functia de fiecare data cand inchid masina.
                                Last edited by daymaker; 13 July 2022, 21:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google