Noua Dacia MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RadrianO
    replied
    Inseamna ca asta e, Stepway-ul are pe oglinda. Eu am Stepway.. Cred ca si Marius tot la fel..

    Leave a comment:


  • RazvanF
    replied
    E versiunea Ambiance cu dotari extra, gen cotiera, roata de rezerva, naviagatia, camera marsalier etc.
    Masina nu este cumparata din Ro. Si sunt numai 3 versiuni, base, ambiance sau stepway.
    Stepway are unele optiuni incluse peste ambiance, un fel de ambiance mai dotat la care se mai pot adauga extra optiuni.
    Nu aveam ca optiune semnalizare in oglinzi.

    Leave a comment:


  • RadrianO
    replied
    Cred ca e vb de nivelul de echipare. Eu am Prestige si le am tot in oglinda, presupun ca si a lui Marius tot Prestige este. Tu ce echipare ai?

    Leave a comment:


  • RazvanF
    replied
    Am aplicat si eu folie pe faruri la 1 saptamana dupa ce am primit-o, de frica sa nu se matuiasca in timp.
    Interesant este faptul ca ai semnalizare in oglinzi eu am semnalizarea pe aripa

    Leave a comment:


  • Marius Ile
    replied
    E stepay si farurile au o folie cu putina tenta maro

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Am condus noaptea si am vederea foarte buna, deci nu am observat o diferenta cu exceptia faptului ca lumina e mai galbuie. Dar vizibilitatea si distanta la care lumina e aceiasi

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Am pus poza ca mi-a placut ca parea oarecum un monstrulet intre celelalte masini[emoji16]

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
    Last edited by Marius Ile; 28 February 2018, 00:18. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • RazvanF
    replied
    Curios....este stepway sau mcv simplu? Vad ca ai semnalizare in oglinzi si conturul la faruri este diferit, la fel si culoarea lor, par a fi inchise. Sau o din cauza luminei?

    Leave a comment:


  • Marius Ile
    replied
    Doar asa ca mi-a placut cum se vedea...

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • Marius Ile
    replied
    E bine [emoji6]

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • RazvanF
    replied
    De condesns in faruri ar scrie ca e ok...dar nu am gasit nimic despre stopuri.

    Leave a comment:


  • RadrianO
    replied
    Originally posted by Marius Ile View Post
    Le comandasem si eu de craciun, dar mi-au raspuns la inceputul anului ca nu le mai au si ca o sa ma anunte cand sunt din nou disponibile, dar pana acum nu au zis nimic nici ei nici eu
    Pe mine m-a sunat luni ca au intrat in stoc si ca mi le timite, ieri mi-au ajuns, sambata viitoare le montez, impreuna cu aparatorile de noroi.

    Leave a comment:


  • Marius Ile
    replied
    Cand am spalat-o a aparut si la mine dar nu pt mult timp

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Curios, face obiectul garantiei?

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
    Last edited by Marius Ile; 9 February 2018, 09:04. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • RazvanF
    replied
    Salutare! Am gasit condens in tripla dreapta, numai pe margine. Vreau sa stiu daca mai are cineva problema si daca face obiectul garantiei.
    In cea stanga era ok.
    Attached Files
    Last edited by RazvanF; 9 February 2018, 08:56.

    Leave a comment:


  • Marius Ile
    replied
    Le comandasem si eu de craciun, dar mi-au raspuns la inceputul anului ca nu le mai au si ca o sa ma anunte cand sunt din nou disponibile, dar pana acum nu au zis nimic nici ei nici eu

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Ma incearca un gand cu jantele pe 17, dar ma incurca si anvelopele noi pe 16 si garda mai mica...

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
    Last edited by Marius Ile; 28 January 2018, 18:21. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • RadrianO
    replied
    Ok, inteles. Mi le comand si eu saptamana viitoare.
    Multumesc pentru lamuriri!

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    se potrivesc fara adaptari, nu au gaurile date pentru prinderea pe semiaripa dar am pus carenajul pe pozitie si am apasat putin pentru semn dupa care am crestat cu varful la cuter.
    La mine au dat prima data pe raspundere proprie ca raman cu ele daca nu merg si dupa montaj am sunat la ei si i-am informat ca se potrivesc si sa le comercializeze si pentru mcv sa nu mai refuze comenzile cum au facut cu mine.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google