LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sall...
    am si eu o intrebare...
    am un logan kiss fm si m-ar interesa dak se pot schimba luminile din bord cu alta culoare...
    trrebuie dusa indeva la tuning sau in afara de culoarea pe care o are mai are si altele?
    va multumesc anticipat

    Comment


    • Are o singură culoare, portocalie. Pentru schimbatul culorilor în bord ia legătura cu $$ilviu, că e din roman, sau alţi useri care au postate anunţuri la bursă. Ps. Ce culoare e maşina?
      a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

      Comment


      • sall,am si eu un logan kiss fm si am o problema la schimbator de viteza il am dein piele si mi so rup ata aia alba.as vrea sa il schimb cum se schimba si cat mar costa

        Comment





        • Comment


          • am si eu logan kiss fmdin 2007....merge foarte bine masina...motorul e cam mic dar e foarte tare

            Comment


            • Si eu am un KissFm din mai 2008,nu am avut niciun fel de problema, am una totusi estetica:se vad urme de folosire la volanul de piele!! Se exfoliaza. Oare mai pot sa-l schimb pe garantie?(Am garantie extinsa).
              Merci anticipat.
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Da, il poti schimba cu siguranta pe garantie, suna la vocea clientului 0248500000

                Comment


                • Merci, deci se poate ca deja a trecut ap 2 ani de cand am masina!!Luna viitoare am revizia sa nu intreb si in service?!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Comanda Logan Kiss Fm

                    Totul a inceput de circa 2 luni de zile.
                    Merg la reprezentanta Dacia din Targu Mures si ma interesez de Logan Kiss Fm.....fac comanda pe 1,6 16V 105CP kiss fm si imi spuneau ca masina va fi gata in jurul datei de 1 mai 2010. Toate bune si frumoase ...... masina este gata de 2 saptamani (fabricata) si asteapta in parcarea de la mioveni pana ''au timp'' domnii de la targu mures sa o aduca de acolo.
                    P.S. I-am sunat vineri si mi-au spus ca inca nu stiu exact cand va fi livrata!

                    Comment


                    • Eu am unul din 2007. ce va pot spune ca sunt multumit de el numai ca la 3000 de km a fost in service unde am schimbat semeringul si rulmentul de la distributie pt ca curgea ulei pe motor. am descoperit intamplator. sa nu va mai spun ca pe rulment scria Sinterom Brasov. mi-au pus unul de Renault dupa. nu mi se pare normal. era plin
                      servicele de masini cu aceeasi problema mai ales cele cu 1.4 si pe taxi. Daca platesc pt motor de Renault pai sa asa sa fie.

                      Comment


                      • vi se pare corect ca o masina noua, in cazul meu un logan kiss fm, sa vina fara aparatori roti, fara presuri in interior, fara antigel si fara multe altele? in conditiile in care dau 8300 pe masina?

                        Comment


                        • oricum vine fara aparatori noroi si presuri dar antigel cred ca ai totusi altii au dat si mai mult pe ele si tot n-au primit aparatori si presuri
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment


                          • aparatori noroi si presuri sunt optionale .

                            Comment


                            • Toti care le-am vrut le-am platit separat...
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • cum ma sa iti vina fara antigel ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google