LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma refeream la accesorii, in leg cu antigel nu cred sa vina vreo masina fara!!
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • maryus_bala Nu are cum fara atingel,poate ai vrut sa spui altceva.Despre restul asta este,asa e la noi la romani,accesoriile respective(care la alte marci sunt in dotare standard,chiar si minimal) sunt considerate obiecte de lux si in consecinta trebuie platite extra.

      Comment


      • re

        eu mi-am cumparat in 2008 logan kissfm de 85 CP diesel. acum am aproape 37.000 km facuti si sunt foarte multumit. am primit-o cu cauciucuri michelin energy saver. masina era deja in reprezentanta pentru prezentare banuiesc.

        Comment


        • Salut,ma poate ajuta cineva, cu niste poze clare facute la stiker-ul kiss fm de la logan-ul facelift,multumesc
          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

          Comment


          • Se pare că au scos acest nivel de dotare... pe site-ul dacia nu mai există!

            Comment


            • Originally posted by ionel89 View Post
              Salut,ma poate ajuta cineva, cu niste poze clare facute la stiker-ul kiss fm de la logan-ul facelift,multumesc

              e buna asta?
              ps: daca il reproduci, imi dai unu' moka!
              Attached Files
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Vreau si eu unu, daca iese la fel!!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Niki eu vroiam o poza facuta de cineva cu rezolutie mai mare,poza aia o aveam si eu,imi trebuie cu rezolutie mai mare pt ca am fost la un centru care se ocupa cu stikere ca sa mi-le faca dar au zis ca le trebuie cu rezolutie mai mare.Am vazut ca facea cineva tot aici pe logan club,dar si-a inchis topicul
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment


                  • Si-a lipit careva noul stiker kissfm, oare pe masina mea merge cel negru???Ca nu gasesc acum poze si vad ca pe site-ul dacia nu mai apare modelul kissfm. Oare pe toate culorile stikerul e negru sau difera de la culoare la culoare?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • difera de culoarea masinii! stikerele sunt negre si argintii...era cineva care facea pe forum!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Inseamna ca am avut intuitie!!! La albastru marin am dat comanda de argintie!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Stie cineva de unde se mai poate procura stiker-ul vechi "kissfm", model 2007?
                          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                          sigpic

                          Comment


                          • nu stiu daca se mai gasesc! am cautat si eu la un moment dat dar nu am gasit!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Cel de pe modelul 2 se poate, cel de pe 1 nu am auzit pana acum...
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • ai vreun cod ptr cel de Ph2?
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google