LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am o promisiune ca saptamana asta primesc stikerele. Sunt curios. Va tin la curent.
    Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by lucialina View Post
      ai vreun cod ptr cel de Ph2?
      E un user de pe forum ce le scoate ca si pe cele originale...eu de la el le-am luat...
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Am scris la Vocea Clientului si mi-au trimis stikerele. Gratis.
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • Super colegu', da ce le-ai zis de ai primit gratis?!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Conduc un sandero kiss fm...este deosebit
            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

            Comment


            • eu am asa ceva adik logan 1,5 Dci 70 cp KISS FM dotat cu MICHELIN cauciucuri este super imi place la nebunie consum mic si tapiteria este un pic mai tare mai rigida ca celelalte ceea ce mie imi confera un confort mai mare la drum lung in 4 ani aproape de cand il am am 58000 km nicio problema dar si ingrijit adik service si piese numai de origine filtre de fabrica,placute de frana antigel schimbat la 2 ani verificari periodice la A/C si alte sisteme de pe aceasta masina.acum cand se vor implini 4 ani adik in august voi face si schimbul kitului de distributie in carte scrie 90000 km sau 4 ani deci la 4 ani voi face asa ceva.si inca un lucru fff important niciodata dar niciodata nu am folosit motorina de la orice pompa numai de la ROMPETROL cea aditivata Keropur pentru curatarea instalatiei si injectoarelor sau le pastreaza curate.

              Comment


              • la 90000 mi din ce an e masina,a mea e din 2008 si in carte scrie la 60000 sa schimb distributia.

                Comment


                • Salutare, este posibil sa existe dacia logan de 1.6 din 20.08.2006 model KISS FM? Cea cu tapiterie rosie, bord schimbat, volan piele si etc etc ... A vazut cineva vreo una din 2006 pana acum?

                  Comment


                  • din cate stiu editia limitata "kissfm" a fost doar prin 2008.
                    a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                    Comment


                    • primu kiss fm si anume prima versiune a fost pe undeva prin august-septembrie 2007..
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • ... mai exact in perioada 25.08-16.09.2007(a avut loc si un concurs), deci nu exista Kiss FM din 2006.

                        Comment


                        • si eu am un kissfm luat in 24 martie 2010.........sunt multumit de el....

                          Comment


                          • Si eu am un kissfm luat in mai 2008 merge brici am fost cu el in vara in Italia pe autostrada numa rade la 140 la ora pacat ca benzina este scumpa ...
                            Last edited by Niki; 28 October 2012, 20:54. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Am si eu un kiss fm, 1.5 85 cai din 2008, are pana acum rulati 140 000 km si este inca in stare foarte buna. In afara de bucsaraie si un rulment dreapta fata nu am schimbat nimic. Motorul toarce frumos, ca la inceput, nu au fost probleme cu injectoare. In afara de cateva accidente minore din diferite cauze, reparate pe Casco, la Uniqa, fara probleme, masina nu mi-a dat dureri de cap deloc. Cauciucurile au fost Continental si m-au tinut 90 000 km. Sincer, ador masina asta.
                              Tacanit intre volan si scaun...

                              Comment


                              • Am si eu un Kiss Fm din 2008 si din pacate acum un an am observat ca nu mai am cele 2 stikere cu KISS FM de pe aripi, stie cineva de unde pot cumpara acele stikere? nu de alta dar e ceva care personalizeaza masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google