Masina Puturoasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Revulsin View Post
    .............
    Povestea ta imi da fiori si revad multe faze petrecute pe sosele.
    ..............................
    Cand am nevoie de depasiri atunci face depasiri rapide, dar si leneveste pe sosele cand o las mai moale.
    .............................
    Eu nu vad nimic
    Si una de 300 cp leneveste daca o lasi moale si daca o calci nu stiu cum trage daca 1.4 trage bine...

    Originally posted by xplood View Post
    si eu am tot 1.4 si asta vara veneam de la munte cu 5 pers in masina + bagaj si a luat lejer 160 .. defapt aproape toata autostrada pitesti-bucuresti si bucuresti-cernavoda a mers numai 160 ..
    Si mai mergea peste 160?
    Last edited by Octavian; 20 October 2012, 08:43. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Nu cred ca mai mergea ca nu e avion 1.4 asta, si eu tind sa nu prea cred ca ai tinut-o bucuresti-cernavoda numai cu 160, 5 persoane in masina plus bagaj cum specifici tu
      sigpic

      Comment


      • E lasa...ce stii tu ))
        Asta e vorba clasica am luat 160/h lejer , masina incarcata full dar s-a dus lejer la 160.

        Nu stiu, cred ca a mea e stricata ca si goala nu ia "lejer" 160.

        Comment


        • Acuma mai depinde si ce inseamna lejer. Ca dac-au condus numa 1300 inainte, cotetul de Logan pare masina adevarata.

          Comment


          • Originally posted by xplood View Post
            si eu am tot 1.4 si asta vara veneam de la munte cu 5 pers in masina + bagaj si a luat lejer 160 .. defapt aproape toata autostrada pitesti-bucuresti si bucuresti-cernavoda a mers numai 160 ..
            Si ai scos consum de tir. Eu cu mai mult de 130/h nu am mers. Si asta nu pt ca nu s-a mai putut mai mult ci pt ca trebe sa fii si constient cand esti la volan.

            Comment


            • Acum nah, fiecare suntem raspunzatori de faptele noastre, toata treaba e sa nu afectam pe altii. Si eu mai ajung in unele dimineti la 120-130 in drum spre lucru (numai oras), asta cand plec ultimu si trebe sa ajung primu.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google