Duze Stropitoare parbriz Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau 6438 h4 .Sint tip ploaie si costa ~50ron setul.

    Comment


    • Ar fi util de mentionat ca cele cu V8 in coada au si garnitura de cauciuc...

      Comment


      • M-ar interesa si pe mine un set de sprituitoare perdea pt logan. Daca face cineva comanda si e pretul rezonabil ma bag si eu.
        Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

        Comment


        • eu am cumparat prin iulie un set de sprituitoare de skoda octavia si vreau sa va spun ca sunt super multumit de cum arunca apa...au si reglaj pe inaltime...le pot pune sa bata si ma sus si mai jos ceea ce e foarte bine am facut si un clip pentru a arata cum bat
          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          Comment


          • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
            eu am cumparat prin iulie un set de sprituitoare de skoda octavia si vreau sa va spun ca sunt super multumit de cum arunca apa...au si reglaj pe inaltime...le pot pune sa bata si ma sus si mai jos ceea ce e foarte bine am facut si un clip pentru a arata cum bat
            http://www.youtube.com/watch?v=PXTkq...feature=relmfu
            ce pret au astea de skoda la diuze ma refer

            Comment


            • set diuze 6438.V8 - 34 ron

              servus,
              am pe cineva care-mi poate face rost de astfel de seturi (6438.V8) pt Peugeot la 34 ron; daca sunteti interesat trimiteti un email cu datele de contact la pieseauto.bacau@yahoo.com ; toate cele bune

              Comment


              • eu am gasit la reprezentanta bucuresti in berceni, diuze de c4, cod 6438CA, pret 92lei perechea, made in france.contin acea garnitura de etansare, in plus mai au o bucatica mica de furtun cam 5cm, care la capatul unde intra lichidul de parbriz am vazut ca are o supapa cu bila.
                Le-am montat pe masina, eu zic ca stropesc impecabil


                nu a mai fost nevoie sa ii las mm-ul acela ca sa stea inclinata diuza.
                sunt foarte multumit, isi merita fiecare banut.

                Sanatate multa!

                Comment


                • 6438.V8 stropesc fix la fel la mai putin de jumatate de pret ;)

                  Comment


                  • @mario le-am cumparat de la un prieten din slobozia cu 15 sau 20 lei parca...nici numai stiu

                    Comment


                    • Am comandat la Gutmann o pereche de stropitori de C4 cu 29 lei bucata. Le aduc intr-o saptamana. Pe stoc nu aveau !

                      Comment


                      • Am comandat la Autonordest sprituitoare de c4 6438 v8 cu 34 ron setul. Astept sa vina comanda.
                        Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                        Comment


                        • Foarte bune la bani... in general se duc undeva la 55 - 60 lei /setul ! Sa le folosesti sanatos ca-s misto tare, o sa vezi !
                          LOGANIST CONVINS !!!

                          Comment


                          • Wow, chiar ieftin! O să te feliciți singur după ce le vei fi montat. Nici nu se pot compara cu cele din fabrică.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am tot citit pe forum despre acele sprituitoare si toata lumea a fost multumita. Abia astept sa-mi vina comanda(joi).
                              Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                              Comment


                              • Care sunt mai bune

                                Pana la urma care sunt mai bune si care e diferenta intre :
                                6438 CA, 6438 v8 si 6438 h4

                                Care etanseaza sau cum sa fac etansarea ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google