Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mumus View Post
    Rouge de Feu in prima ta poza din postul 460 , apare inscrisul VIAGR....deasupra cotierei... folosesti asa ceva?
    Ha, ha, e buna E geanta de note book, a celui care imi face modificarea, nici nu stiu care e intregul cuvant...
    sigpic

    Comment


    • Rouge de Feu...ne vedem la Brasov...sper sa nu uti sa te contactez sa iti vad masina.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rouge de Feu View Post
        Cum am promis, revin cu niste poze (facute cu telefonul) la modificarea pe care am facut-o la suportul de la cotiera, pentru a avea acces mai usor la centura. Bine inteles, nici acuma nu e gata modificarea la fratele meu, asa ca nici eu nu mi-am remontat-o inca, deoarece am lasat piesa la mester - ca model -. Ce sa-i faci, asa se intampla cand apelezi la cunostinte.
        urata a dracului. parca zici ca este un om cu proteza fara pantaloni.chiar asa de tare deranja, incat sa o "anchilozezi"?!
        mai bine ii pui un ornament cum are schimbatorul de viteze.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by valeriuciprian View Post
          Rouge de Feu...ne vedem la Brasov...sper sa nu uit sa te contactez sa iti vad masina.
          OK

          Originally posted by bogdan_1984 View Post
          urata a dracului. parca zici ca este un om cu proteza fara pantaloni.chiar asa de tare deranja, incat sa o "anchilozezi"?!
          Si daca ar fi asa, pentru mine conteaza in primul rand utilitatea (totusi deranja destul la punerea centurii) inaintea esteticului, desi ai fi surprins de cat de elegant arata. De fapt nici nu se vede, ai impresia ca cotiera este suspendata.
          sigpic

          Comment


          • Eu am gasit in targul din vitan o cotiera care arata ca cea originala cu 55RON

            Comment


            • Am montat si eu cotiera de la Auto speed ... Se potriveste perfect. Imi pare rau ca nu am gasit mai devreme acest thread. totul pica la fix la montaj fara probleme.
              Avantaje: acces mai usor la cuplarea centurilor de siguranta, la frana de mana.
              1.2 TSI

              Comment


              • Revin cu poze cu cotiera modificata - montata. Bine-inteles ca cel la care am dat modelul, nici in ziua de azi nu mi-a facut dublura la partea modificata. Asa ca am luat-o si mi-am montat-o pe masina. Nu de alta, dar am nevoie de cotiera pentru drumul la Brasov.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Arata super bine si usor de ajuns la centuri acuma cand am timp ma apuc sa fac si eu un suport ca al tau!

                  Comment


                  • cand am fazut pozele de la cotiera cand nu a fost inca montata arata ciudat, dar acuma cum am vazuto arata foarte bine si ce e mai important ajungi foarte usor sa prinzi centura, bravo dorule, idea e chiar geniala...

                    Comment


                    • sal...nu stiu ce are de nu-mi deschid schitele de montare a cotierei...poate cnv sa-mi trm si mie prin prin mail...adresa e: user@yahoo.com.... ms[/email] anticipat...azi ma primit coletu comandat de ieri cu o cotiera autospeed...cateva poze
                      Attached Files
                      Last edited by bossliviu2006; 11 March 2010, 21:13.

                      Comment


                      • am revenit cu poze noi,si cateva pareri
                        pro:ergonomica,utila(un mini torpedo)...si da bn...si a fost si un moft de-al meu
                        contra:cand pui centura trebuie s-o rabatezi,blocheaza accesul la reglajul scaunului....si km atat
                        Attached Files

                        Comment


                        • Eu am luat din Carrefour cu 65 ron. Arata bine ... si atat. Scartaie si trosneste de imi vine sa o arunc pe geam. Tot mai buna e aia de la reprezentanta.

                          Comment


                          • am eu de la reprezentanta si scartaie si asta in draci . deci no stres

                            Comment


                            • Eu am cumparat cotiera originala si pana acuma nu scartaie are numai 2 luni!

                              Comment


                              • cotiera armster o am de aproape 2 ani si nu scartaie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google