Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scaunele sunt originale. Doar le-am departat putin unul de altul cu niste distantiere. La centura si la reglaj nu prea ma incurca cotiera.
    Attached Files

    Comment


    • Cum zice Alin!!!
      Si eu sunt supermultumit de cotiera mea...de laguna!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • cam cat costa una ?

        Comment


        • Originally posted by Alin0007 View Post
          Scaunele sunt originale. Doar le-am departat putin unul de altul cu niste distantiere. La centura si la reglaj nu prea ma incurca cotiera.
          e super cotiera.nu mi-as face niciodata o asemenea tiganie.si poti sa minti pe cine vrei ca nu te deranjeaza la reglajul scaunului,ca se vede clar ca abia iti incap degetele acolo sa invarti de roate.si chestia cu distantierele pentru scaune......prefer sa ma abtin,ca dupa iau ban
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • Cam tiganie montajul acestei cotiere .... Cu mutatul scaunelor cu distantiere nu e recomndabil caci la un impact frontal e posibil sa zbori direct cu scaun !!!!
            In alta ordine de idei fiecare face ce vrea cu masina lui .....

            Comment


            • Fie ca voi! Pentru mine e important confortul. Scaunele n-au cum sa fuga de pe loc ca sunt prinse tot ca cele originale si tot cu aceleasi suruburi.
              Carcotasi si invidiosi vor exista intotdeauna.

              Comment


              • Pai imbinarea cotierei in spate cum arata? Iti zic eu arata ca dacia 1300 care e tiganit. Deci cotiera ii faina dar lucrarea lasa de dorit. Acuma nu inseamna ca sunt invidios, imi place cum arata cotiera dar nu-mi place in spate cum ii facut. Noroc!
                I HAVE A !sigpic
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • Originally posted by Alin0007 View Post
                  Fie ca voi! Pentru mine e important confortul. Scaunele n-au cum sa fuga de pe loc ca sunt prinse tot ca cele originale si tot cu aceleasi suruburi.
                  Carcotasi si invidiosi vor exista intotdeauna.
                  adevarul e ca sunt foarte invidios,am si de ce ... NOT
                  fiecare face ce vrea cu masina lui,eu mi-am spus doar parerea,nu inteleg de ce te-ai suparat.
                  Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                  Comment


                  • Nu s-a suparat nimeni, dar prea va credeti atotstiutori.
                    De unde stiti voi ca nu stau scaunele? Ce inseamna tiganie?

                    Comment


                    • Din cate vad la tine cotiera e de fapt o consola, care pare foarte confortabila.
                      Prinderea scaunelor nu cred ca e o problema, am vazut scune sport adaptate pe logan si tot distantiere sa folosit.
                      Pozitia la volan nu a fost afectata? Adica nu stai prea ingesuit in usa?

                      Comment


                      • Are cineva de vanzare "LOGAN COTIERA SPEED" acesta cotiera?Dar sa fie nou!Si la ce pret!Va multumesc!

                        Comment


                        • Originally posted by sebyste View Post
                          Are cineva de vanzare "LOGAN COTIERA SPEED" acesta cotiera?Dar sa fie nou!Si la ce pret!Va multumesc!
                          Salut,cotiera o gasesti la vanzare aici http://www.bestautovest.ro/ si eu tot de aici am cumparato
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • am o cotiera armster si dupa 3 ani de zile s-a rupt suportul de plastic care se prindea de consola de la frana. ma intereseaza si pe mine de unde pot cumpara un suport la un pret decent sa nu trebuiasca sa cumpar alta cotiera.

                            Comment


                            • Ma poate ajuta cineva cu un Magazin in Cluj de unde as putea lua Cotiera? Exclus dealerul, ca acolo-i scump.

                              Comment


                              • Cotiera Autospeed pentru Dacia Logan (model identic cu cea originala) 2004-2017, Logan VAN , MCV , Sandero 2008-2017, Sandero Stepway 2008-2017; magazin online cotiere auto dedicate Dacia, de calitate la super pret!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google