Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la mine a rezistat cateva zile ,am uitat de ea si a plesnit .atasez si o poza cotiera este auto speed
    Attached Files

    Comment


    • Exact asta a patit si a mea, aia "originala".

      Comment


      • eu am cotiera de origine "armster" luata de pe site-ul dacia...are sub partea de plastic un cadru metalic care se prinde de podeaua masinii s-au asezat cativa oameni "cu greutate" pe ea dar inca nu a cedat...deocamdata sunt multumit...singura chestie care ma deranjeaza este ca s-a zgariat usor materialul de pe partea superioara (imitatia de piele)...
        My ride

        Comment


        • si a me-a are intaritura de metal, era teapana cand am prinso.

          Comment


          • Varza cotierele originale nici sa nu mai aud de ele,exact asa mi s-a rupt si mie si am dat-o jos de pe masina si am dat-o la cineva care ii place sa mestereasca cu 30 ron!

            Comment


            • eu am Autospeed de circa o juma de an si rezista cu brio la escapadele celui mic printre scaune. foarte multumit, si acu sincer, pai la 50 de lei cat am dat pe ea, imi iau 4 bucati la cat dadeam pe una de origine. si se incadreaza la fix, eu avand pe consola si butoanele pentru geamuri spate.
              ce-i drept m-am obisnuit cu ea, iar cand ma urc in alte masini care nu au cotiera mi se pare foarte ciudat.
              bafta

              Comment


              • Da...asa pare un pic ciudat cand nu e cotiera.
                Asta am patit la un A4 din 2007, m-am urcat la volan si nema cotiera...baaaaa n-ai cotiera ..

                E buna cotiera Autospeed, cea mai buna replica de pe piata. Si tine bine.

                Comment


                • salut m-ar interesa si pe mine o cotiera originala pt logan stie careva cat costa ???? odata era 200 odata 220 ...am vazut multe stifturi pe la piese auto cu imitatie carbon,crom are si un prieten da-s de doi banii se misca,,nu stau fixe,scartaie)
                  MY CLA

                  Comment


                  • Salut, asta este cotiera pentru Logan pe care o gasesti in reprezentantele Dacia http://www.cotiere-auto.ro/0,78,coti...t-(negru).html. Succes!

                    Comment


                    • eu am Autospeed de circa o juma de an si rezista
                      este un coleg pe forum care vinde asa ceva

                      Comment


                      • ok,ms de informatie
                        MY CLA

                        Comment


                        • Stie cineva cu ce pot sa curat imitatia de piele de pe cotiera? Se murdareste vara relativ repede de la transpiratie. Mersi...

                          Comment


                          • Stie cineva unde gasesc in Suceava cotiera autospeed? Multumesc.

                            Comment


                            • Eu am Armster din asta de la reprezentanta, merge si pe geamuri electrice fara probleme. Se mai misca putin dar nu e o mare problema, nu se vede chiar asa de rau. O recomand ! ;)
                              Prestige Ph2 1.6 16V, 105 hp, Rouge de feu.

                              Comment


                              • eu am vazut intr-un magazin local la 110 lei .
                                le-am cerut detalii si mi-au trimis poza si datele de mai jos.ceva producator din tara le face...



                                Dimensiuni:
                                • Inaltime cu suport: 18-34 cm;
                                • Inaltime fara suport: 16 cm;
                                • Lungime: 30 cm;
                                • Latime fata: 11 cm;
                                • Latime spate: 11 cm.

                                Pentru a stabili daca aceasta cotiera se potriveste autoturismului dumneavoastra, va rugam sa comparati
                                dimensiunile afisate mai sus cu spatiul disponibil intre cele doua scaune fata,
                                inclusiv accesul la frana de mana si alte dispozitive montate in aceasta zona.
                                Componenta set:

                                • Consola superioara;
                                • 2 picioare de sustinere din metal;
                                • Set suruburi;

                                Caracteristici:
                                Este compatibil cu DACIA Logan, SANDERO, DAEWOO Cielo;
                                Se culiseaza si rabateaza;
                                Ajuta la un condus confortabil;
                                Dotata cu un compartiment interior unde se pot depozita CD-uri, casete, documente;
                                Are un design modern;
                                Este prevazuta cu sistem de prindere metalic ajustabil.
                                Mecanism magnetic de inchidere.
                                Material: piele ecologica;

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google