Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva daca cotiera asta are acea intaritura metalica? Sau ajutati ma cu un link de unde pot cumpara online.

    Comment


    • La banii aia e firesc sa aiba...si cauta 3-4 posturi mai sus si gasesti cotiera ieftina.
      Last edited by valeriuciprian; 9 November 2010, 22:59.
      sigpic

      Comment


      • eu zic sa iei una speed!este identica cu cea originala si nu se compara la preturi!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Cotierele Armster au intaritura de metal, poti verifica in reprezentantele Dacia.

          Comment


          • Intre cotiera Speer si ce ARmster sunt doua diferente:
            -calitatea mai proasta a imitatiei de piele
            -lipsa magnetului
            Ambele sunt compensate de pretul care cam 25% din cea armster.
            Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

            Comment


            • salut, acum o saptamana frunzaream pe forum si am vazut topicul despre "cotiera logan", ceea ce m-a determinat sa-mi pun si eu una, am fost la magazin si am gasit cotiera speed, care arata ff bine, la 40 RON. Are suportul acela metalic ceea ce o face destul de stabila.
              Deranjeaza putin cand tragi frana de mana, in rest sunt foarte multumit si arata f bine pe masina. Numai bine.

              Comment


              • ...si aici pe forum vand baietii cu 60-65 lei bucata

                Comment


                • Tot din magazine de piese auto am gasito si eu la 50 lei cotiera speed cu intaritura cu tot, ce ma deranjat la este faptul ca imi transpira mana pe ea, acum iarna nici o problemea.A incercat cineva sa ii schimbe tapiteria?

                  Comment


                  • Nici aia originala n-are tapiterie mai buna, am vazut dupa doi ani de utilizare ca se roade si arata ca naiba si aia.

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Da...am facut o mica(,) confuzie...nu acea roata de la reglajul spatarului atinge in suportul cotierei ,ci incuietoarea centurii de siguranta.
                      Dupa cum am spus atasez poze.
                      theo_bv2002...deci raspunsul la intrebarea ta este, da, roata de la reglajul spatarului trece pe langa suportul cotierei fara sa il atinga.
                      Cotiera este originala.
                      credeti ca putem rezolva aceasta problema daca stambam putin cupla centurilor catre scaun? a demontat cineva aceste cuple?
                      tema, ideea si morala este banii
                      banii este fericire restu' tot e amagire

                      Comment


                      • Si la mine atingeau cand culisam scaunul. Le-am scos si le-am mai stambat putin cu un ciocan pana s-au lipit de scaun si gata.

                        Comment


                        • Originally posted by nicu014 View Post
                          Si la mine atingeau cand culisam scaunul. Le-am scos si le-am mai stambat putin cu un ciocan pana s-au lipit de scaun si gata.
                          Foarte bine ai facut! Da-i cu ciocanul! Esti in siguranta de-acu ! )

                          Comment


                          • Inainte sa fii ironic uita-te sa vezi cat sunt de solide. Daca s-ar intimpla ceva aia ar fi oricum ultima piesa care ramane intreaga, chiar lovita cu ciocanul. Si apropo cand ai mers fara centura nu te-ai intrebat daca esti in siguranta?
                            Last edited by nicu014; 11 December 2010, 18:13.

                            Comment


                            • sall as dori sa stiu su eu un magazin in buc unde au cotiere speed mai precis in cartierul militari daca exista sau in apropiere .......daca stie careva ......

                              Comment


                              • sau in targ , nu e in militari , dar gasesti o sumedenie de cotiere.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google