deschidere portbagaj din telecomanda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai care gauri bre , ca sunt 3 locase de pozitionare , sus , jos , mijloc.(parca)
    am facut si eu cu actuator si vrea sa se ridice singurel asa .

    Comment


    • mss!

      multumesc mult pentru pareri,dar intre timp mi`a venit ideea de a ma duce la vitan in targ si sa intreb pe acolo.... si mi-am luat un butuc cu tot cu cheie ca si cel de la logan facelift! si l`am schimbat cu totul... mi sa parut mult mai simplu deoarece nu le am cu electrica ..oricum ms mult pentru ideile date . STIMA !

      Comment


      • Originally posted by Bleizer View Post
        cu arcurile originale, repozitionate in gauri si cu un colier de plastic care mai strange 4 spire, la apasarea butonului de pe telecomanda se ridica incet ca la mercedes
        nimic schimbat, nimic adaugat, doar repozitionat in gauri si un colier de plastic
        Am avut asa ceva pe Logan. Nu se ridica incet.
        Fara telescop nu cred ca se poate reusi.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Se poate si fara telescop sa se ridice incet si lin pana sus...numa' trebuie cautat pe aici...sunt filmulete...poze ...explicatii.
          sigpic

          Comment


          • unde aici valeriu , in threadu` asta ? sa stiu unde sa caut , ca vreau si eu asa
            pls pls pls

            Comment


            • Uite aici si daca intampini probleme cu balansul citeste si aici.
              Succes.
              sigpic

              Comment


              • ms nene frumos , dau o bere cand ne vedem

                Comment


                • Am studiat si eu treaba cu actuatorul si trebuie sa o pun in practica ca e nasol sa tot opresc masina sa deschid porbagajul .

                  Comment


                  • Sa va incurc putin...treaba asta se poate face si la Sandero? Chiar si din telecomanda,sa zic?

                    Comment


                    • vreau si eu sa imi fac deschiderea din telecomanda la portbagaj ... am modelul mai nou de portbagaj (colectia 2) ... am inteles ca numai este nevoie de acutator ?! ...asa este ?
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • este nevoie de actuator....altefel ce va deschide portbagajul?
                        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Posibil ca astea cu deschidere pe buton, sai aiba actuator din fabrica...
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • nu au...eu am montat asa ceva si pe PH2 si iti spun sigur ca nu au..trebuie sa ii pui:P
                            Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                            sigpic

                            Comment


                            • cunoasteti pe cineva in bucuresti care face asa ceva ? ... maine sau luni ma intereseaza !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Originally posted by sanderizer View Post
                                Sa va incurc putin...treaba asta se poate face si la Sandero? Chiar si din telecomanda,sa zic?
                                Da' prostul asta nu merita un raspuns?!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google