liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cezar..... s-a mai uscat pe afara, ne dam in seara asta. Imi place senzatia sa fiu batut de 1.4 stock si/sau modificat ... sa lasi sigla de 16v ca nu e nimica de capu' ei, am batut mai breji si mai modificati ca Marx.

    P.S. Sa nu se inteleaga ca am ceva cu 16v.... am cu 16v-ul lu' Marx ( urmaritu' general ).
    Asta cica nu este penibilitate sau scuza
    No Stress !
    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

    Comment


    • De 1.4 75 nu vei fi batut in veci. Dar iti intep rotile, relax

      Comment


      • Lancere... urmaritu e stig... aplaudaciu STIIIIIIIIIIIIIIIIIG
        Last edited by GGI78; 7 March 2010, 15:42.

        Comment


        • Lanceru urmareaste 16vu lu marx pt ca aia e masina care l-a facut...
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • M-a facut si PKR la Kiseleff , de radeau toti de mine si la revansa nu a mai zis nimeni nimic :P
            Dar ne-am dat de caterinca, nu sa suferim de basini ca suntem smecheri cu doi de shm.
            No Stress !
            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

            Comment


            • ce discutii aveti) mai aveti putin si va bateti doar pt ca un 16v a facut MCD ul sau ce s-a intamplat acolo.mai dati va de 5 ori si gata ati rezolvat problema.de 5 pagini incoa numai despre asta vorbiti )
              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

              Comment


              • in concluzie.. sa aplanam putin conflictul... mcd.. lancere.. cel mai destept cedeaza.. nu mai insistati.. ignoranta doare cel mai tare! lasa-l sa creada.. si sa se laude.. la proba contrarie.. el o sa se faca de rusine in fata colegilor care se lauda. noi stim deja cine pe cine trage.. si ne vedem lungul nasului! hai sa dam putina dovada de maturitate...

                iar tu stig.. ridica mana cand vrei sa spui ceva.. sa-ti dam voie.. suntem plictisiti de oamenii din spatele monitorului!
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • MCD poate nu ma intelegi. iti doresc sa bati toate 16v din logan club. sincer iti zic asta. eu sunt impresionat ca ai facut asa ceva din 1.4. ce ti am zis cand m ai plimbat ?? citez : nu am frate nici o sansa. iti zic eu ca masina ta trage mai bine. dat ti am mai zis. se mai intampla sa si pierzi.

                  eu ma oftic pentru ca lumea ma tot intarata. ca nu ma dau ca nu sunt racer ca nush ce. asta in conditiile in care am repetat de o mie de ori. am pus masina la bataie asa ca o initiere in club. ca a iesit ce a iesit asta e. masina mea nu se mai da si eu nici atat. si daca pot sa te ajut cu orice sa iti traga masina mai tare te ajut cu cea mai mare placere. cam asta e tot.

                  p.s. @ bezmeticu daca te referi cumva la mine eu nici nu am inceput. da lumea ma ataca aiurea ca nu vreau sa mai dau masina.
                  Last edited by alessandro; 7 March 2010, 19:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Stig View Post
                    marx ,sa ai grija cu masina ta ca va fi vanata acum .A distrus un mit .
                    +

                    Originally posted by marx View Post
                    eu zic ca a distrus vreo 3
                    1. Noi de dam de fun, de asta era vorba pana cand ai venit tu cu "miturile'"
                    2. 2 secunde daca te erai atent la Mith Busters, stiai ca incearca toate variantele posibile si apoi trag o concluzie.
                    3. Sa vina Dada la fulgerica si Cezar ca pilot :P si sa ne mai dam. Nu stam in 16v tau.

                    Ii da MCD-ul 2 masini si scriem MITH CONFIRMED. Nu-i asa Dane ?
                    No Stress !
                    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                    Comment


                    • Ma, da va manca in popou, nu gluma)
                      Aveti voi ceva cu 16v-ul asta.
                      Da-le drq ca tot troace sunt.

                      Ma baieti, am fost toti luati cu gura pe dinainte, ne-am agitat, ca doar na, asta e rolul adrenalinei asteia. Dar n-are rost sa ne certam, caci o facem doar de fun.
                      Marx las-o si tu mai usurel cu miturile, vezi ca e un topic sensibil.
                      Sper sa nu ne mai certam de pomana.

                      Comment


                      • Originally posted by Lanceru' View Post
                        +



                        1. Noi de dam de fun, de asta era vorba pana cand ai venit tu cu "miturile'"
                        2. 2 secunde daca te erai atent la Mith Busters, stiai ca incearca toate variantele posibile si apoi trag o concluzie.
                        3. Sa vina Dada la fulgerica si Cezar ca pilot :P si sa ne mai dam. Nu stam in 16v tau.

                        Ii da MCD-ul 2 masini si scriem MITH CONFIRMED. Nu-i asa Dane ?
                        chiar nu stii de gluma ? imi pare rau ca nu am scris glumesc acolo, ca sa inteleaga tot romanul. imi pare rau ca am dat masina acuma ca uite ce orgolii si idei apar. daca nu ne dadeam nu mai erau discutii si eram toti best friends, asa ne scoatem ochii ca chiorii. asta inseamna logan club ?

                        Comment


                        • ACum ca v-ati revenit, data viitoare cand va intalniti va pupati si beti un cico
                          Nu uitati ca vb aceeasi limba, doar in alt dialect.

                          Comment


                          • Batem palma pentru linistea sufleteasca a tuturora.
                            Vedem noi cum, cand ne mai dam :P
                            Eu dupa servici , zbor pana la matusamea sa las bagajele si grataru, apoi ma duc acasa sa las triunghiu, extintorul, 400 de ron in fise de 50 de bani care sunt in masina, detectorul de radar, GPS-ul, trabucu' , saculetii de parfum din lateralele masinii, dupa care bag aspiratorul, vizitez buda, bag scobitoarea intre dinti sa reduc greutatea, ma tund. Si la Kiseleff ma dezbrac , apoi ne dam )

                            P.S. Dan m-a invatat cum sa fac )
                            No Stress !
                            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                            Comment


                            • Ai vazut ca se poate...Dupa stergem mizeriile astea de pe acilea...
                              Bre, veniti la kiss ca se dezbraca Lancierul

                              Comment


                              • Nu e bine sa stergem.... sa ramana, astfel avem o istorie, ce sa povestim alea alea.
                                Cezar ne dam ?
                                Tocmai ce mi-a indepartat in gainat de pe capota, trage bine acuma
                                No Stress !
                                http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google